Agnieszka Kaczorowska bez makijażu. Wygląda jak nastolatka!

Agnieszka Kaczorowska-Pela udostępniła niedawno na swoim profilu na Instagramie nagranie, na którym występuje bez makijażu. Naszym zdaniem w takiej wersji 27-letnia aktorka prezentuje się bardzo promiennie i dziewczęco.

Agnieszka Kaczorowska-Pela regularnie pokazuje fanom, jak wygląda jej życie w czasie domowej izolacji. Zwykle na zdjęciach i relacjach aktorka ma perfekcyjny makijaż. Ostatnio gwiazda pokazała się jednak w zupełnie innym wydaniu. 

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska opowiedziała nam o swoich planach:

Agnieszka Kaczorowska bez makijażu

Agnieszka Kaczorowska-Pela w ostatnim czasie nagrała relację na Instagramie, na której zachęca do obejrzenia jej najnowszego filmu na platformie YouTube. Co ciekawe, pokazała się w wersji bez makijażu. Zobaczcie, jak aktorka prezentuje się w takim domowym wydaniu:

Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak wygląda bez makijażuAgnieszka Kaczorowska pokazała, jak wygląda bez makijażu Instagram: Agakaczor

Gwiazda ma zadbaną i rozświetloną cerę, na której trudno doszukać się jakichś niedoskonałości. Jest to zapewne efekt starannej pielęgnacji oraz zdrowego stylu życia. Naszym zdaniem w takiej wersji Agnieszka Kaczorowska-Pela wygląda jak nastolatka. 

 

Agnieszka Kaczorowska: mąż, kariera

Agnieszka Kaczorowska-Pela to 27-letnia aktorka i tancerka, która stała się popularna dzięki roli Bożenki w serialu "Klan". W 2010 roku została Młodzieżową Mistrzynią Świata w Tańcach Latynoamerykańskich. Z kolei w 2015 roku zwyciężyła w trzeciej edycji programu Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

We wrześniu 2018 roku Kaczorowska poślubiła tancerza Macieja Pelę. W lipcu ubiegłego roku na świat przyszła pierwsza córka pary Emilka. 

Przeczytaj także: 

Więcej o: