Meghan Markle ma żal do rodziny królewskiej. "Gdyby media oczerniały Kate, od razu by zareagowano"

Jak donoszą brytyjskie media, Meghan Markle ma żal do rodziny królewskiej. Była księżna uważa, że księżna Kate jest przez nich faworyzowana. Ostatnio, Meghan powiedziała swoim przyjaciołom, co myśli o zachowaniu Pałacu Buckingham.

Konflikt między Meghan Markle a księżną Kate rozwijał się od początku wejścia amerykańskiej aktorki do rodziny królewskiej. Meghan uważana była za zbyt kontrowersyjną postać jak na żonę księcia Harry'ego. Brytyjskie media nie były tak przychylne Meghan krytykując ją przy każdej możliwej okazji. Zdaniem Meghan Markle, królowa Elżbieta II od zawsze faworyzowała księżną Kate, o czym opowiedziała ostatnio swoim przyjaciołom. 

Zobacz wideo Rodzina królewska to firma. Co teraz z Harrym i Meghan?

Meghan Markle ma żal do rodziny królewskiej o faworyzowanie księżnej Kate

Informator w rozmowie z DailyMail powiedział, że Meghan Markle wyznała ostatnio swoim przyjaciołom, że ma żal do rodziny królewskiej o to, że nie reagowali oraz nie bronili jej przed brytyjskimi tabloidami. Ponadto jest pewna, że gdyby księżna Kate znalazła się w podobnej sytuacji, od razu podjęliby odpowiednie działania.

Meghan wyznała swoim przyjaciołom, że gdyby brytyjskie media oczerniały Kate, przestarzały system od razu zostałby zmieniony. Co więcej, rodzina królewska zamknęłaby punkty sprzedaży, które promują krytykę księżnej. Meghan jest przekonana, że gdyby sytuacja się odwróciła i media atakowałyby Kate, zmiany zostałyby wprowadzone natychmiast. Harry nie chciał pozwolić, aby brytyjska prasa zniszczyła jego życie oraz małżeństwo. Stąd właśnie ich rezygnacja z bycia członkami brytyjskiej rodziny królewskiej

zdradził informator.

Więcej o: