Maj 2020: nowości na Netflix. Co warto obejrzeć? To m.in. serial z Joanną Kulig

Co warto obejrzeć w maju na platformie Netflix? Oto najciekawsze nowości, które pojawią się na niej w tym miesiącu.

W maju na platformie Netflix dostępne będą kolejne sezony popularnych seriali - m.in. "Dynastii", "Już nie żyjesz", "Somebody Feed Phil: Sezon 3". Oprócz tego będziecie mogli obejrzeć kilka kinowych hitów na licencji. To m.in. "Bajecznie bogaci Azjaci", "Diuna", "Czarne bractwo. BlacKkKlansman". Jednak to nie koniec listy nowości. Wybraliśmy kilka propozycji, które naszym zdaniem warto wziąć pod uwagę w swoich planach. 

Zobacz wideo Netlfix - poznaj nowości, które pojawią się na platformie w maju:

Netflix: maj 2020 - "Hollywood" Ryana Murphy'ego

Mamy dobrą wiadomość dla fanów twórczości Ryana Murphy'ego. W tym miesiącu na platformie Netflix będziecie mogli obejrzeć jego nowy miniserial, który opowiada o grupie filmowców i aktorów, którzy po II wojnie światowej próbują odnieść sukces w Hollywood. W rolach głównych wystąpili m.in. Darren Criss, David Corenswet, Joe Mantello i Laura Harrier. Premiera serialu: 1.05.2020.

Netflix: nowości - "The Eddy" z Joanną Kulig

Kolejna ciekawa propozycja to miniserial "The Eddy". Elliot, który jest współwłaścicielem podupadającego klubu, dowiaduje się, że jego wspólnik może prowadzić szemrane interesy. Na światło dziennie wychodzą także inne tajemnice. W serialu występuje m.in. Joanna Kulig. Polska aktorka wciela się w rolę piosenkarki Mai, która tworzy burzliwy związek z głównym bohaterem Elliotem. Premiera serialu: 8.05.2020.

Maj 2020: nowości na Netflix: "Osądzeni przez media"

Serial dokumentalny "Osądzeni przez media" rzuca światło na najbardziej wstrząsające sprawy, o których było głośno w mediach i zapadły w pamięci opinii publicznej. Twórcy produkcji przyglądają się temu, jak publikacje medialne wpłynęły na wyroki sądów. Premiera: 11.5.2020.

Netflix: maj 2020 - "Więcej niż myślisz"

Nasze zestawienie zamyka komedia romantyczna "Więcej niż myślisz". Nieśmiała Ellie, która jest szkolną prymuską, pomaga przyjacielowi w zdobyciu serca pewnej dziewczynie. Sprawa jednak nieco się komplikuje, gdy Ellie zakochuje się w tej samej osobie. Premiera: 1.05.2020.

Przeczytaj także:

Więcej o: