Anja Rubik z długimi włosami. Modelka jest nie do poznania! "Myślałam, że to młoda Britney Spears!"

Anja Rubik od lat wierna jest dosyć krótkim fryzurom. Dlatego udostępnione niedawno przez nią zdjęcie zaskoczyło jej fanów. Okazuje się, że wiele lat temu modelka wyglądała zupełnie inaczej.

Anja Rubik udostępniła niedawno na swoim profilu na Instagramie zdjęcie sprzed lat. Modelka jest na nim nie do poznania!

Zobacz wideo Anja Rubik pokazała kulisy MET Gali:

Anja Rubik - jak wyglądała w długich włosach?

Krótkie blond włosy to jeden ze znaków rozpoznawczych modelki. Okazuje się jednak, że na początku kariery Anja wyglądała nieco inaczej. Na zdjęciu sprzed lat widzimy ją w pięknych, długich włosach. - Jakiś czas temu - napisała modelka

 

Anja Rubik w długich włosach: Naturalnie piękna

Pod postem pojawiły się liczne komentarze. Wielu fanów było zachwyconych zdjęciem modelki sprzed lat. Niektórzy z nich nie ukrywali swojego zaskoczenia. Oto niektóre z komentarzy:

Przez chwilę myślałam, że to młoda Britney Spears! Pięknie wyszłaś!
To Tyyy???
Pięknie w długich włosach.
Naturalnie piękna!

Okazuje się, że zdjęcie zachwyciło także Magdę Gessler. Znana restauratorka skomentowała je krótko: 

Jaka piękna!

Anja Rubik - kariera

Anja Rubik od lat jest jedną z najpopularniejszych modelek na świecie. Była inspiracją dla wielu światowej sławy projektantów, chodziła w pokazach dla najlepszych domów mody. Co ważne, od lat modelka angażuje się także w działalność społeczną. Niedawno wsparła Czarny Protest. Więcej na ten temat dowiesz się z naszego artykułu >>

Przeczytaj także:

Więcej o: