Katarzyna Warnke nago w wannie. Uwagę fanów przykuł jeden szczegół

Katarzyna Warnke nie wstydzi się swojego ciała. Niedawno na jej profilu na Instagramie pojawiło się bardzo odważne zdjęcie.

Katarzyna Warnke to od lat jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 232 tysiące osób. Niedawno gwiazda udostępniła na nim odważne zdjęcie, które wywołało ogromne zainteresowanie. Pochodzi ono z sesji zdjęciowej dla magazynu "Zwykłe życie". 

Zobacz wideo Katarzyna Warnke o macierzyństwie:

Warnke nago w wannie

Katarzyna Warnke nie wstydzi się swojego ciała. Dowodem na to jest jej sesja w "Playboyu". Niedawno na profilu aktorki na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy ją nagą, siedzącą w wannie z papierosem i książką

Ej, ciekawe. "Zwykłe życie" publikuje takie moje (między fotografiami innych bohaterów) zdjęcie z okazji Święta Pracy, cudownie przewrotne, choć bardzo na czasie. Swoją drogą często czytanie przygotowuje mnie do roli albo myślenie, a to mi najlepiej idzie w kąpieli

- napisała pod zdjęciem Katarzyna Warnke.

 

Katarzyna Warnke nago w wannie. "Piękna kobieta!"

Post aktorki wywołał zaciętą dyskusję. Pojawiły się pod nim liczne komentarze. Oto niektóre z nich:

Jest Pani przepiękna...
Śliczna!
Piękna kobieta!
Jaka piękna promienna cera.

Katarzyna Warnke w wannie: Palenie jest takie passé

Jednak niektórzy fani zwrócili uwagę na pewien szczegół. Nie spodobało im się to, że aktorka pali papierosy. 

Pięknie, ale ten papieros bee!
Palenie jest takie passé.

Co ciekawe, aktorka odniosła się do tej kwestii. Jak napisała w odpowiedzi do jednego z komentarzy, zdarza jej się palić jedynie okazyjnie. 

Przeczytaj także:

Więcej o: