"Z kamerą u Kardashianów" na platformie Netflix. Wiemy, od kiedy będzie można obejrzeć reality show

"Z kamerą u Kardashianów" trafi niebawem na platformę Netflix. Od kiedy będziemy mogli śledzić losy najsłynniejszej rodziny świata?

„Z kamerą u Kardashianów” trafi na Netflixa.  Od kiedy będziemy mogli oglądać jedno z najpopularniejszych reality show na świecie?

Zobacz wideo Siostry Kardashian w Armenii. Ochrzciły tam swoje pociechy:

"Z kamerą u Kardashianów" na Netflixie: od kiedy?

Produkcja trafi na platformę Netflix 1 czerwca 2020 roku. Na razie nie wiemy jednak jeszcze, czy będą to wszystkie sezony reality show, czy na przykład tylko te najnowsze. Będzie to jasne już za niecały miesiąc. 

Maj 2020: nowości na Netflix. Co warto obejrzeć? To m.in. serial z Joanną Kulig:

„Z kamerą u Kardashianów” na Netflixie

„Z kamerą u Kardashianów” (ang. Keeping Up With the Kardashians) to amerykańskie reality show emitowane od 2007 toku na kanale E! Co ciekawe, w ciągu kilkunastu lat powstało aż 256 odcinków produkcji. Obecnie nagrywany jest jej 18. sezon.

To program, dzięki któremu popularność na całym świecie zyskał klan Kardashian-Jenner. Głównymi bohaterami są Kris Jenner oraz jej dzieci: Kim Kardashian, Khloé Kardashian, Kourtney Kardashian, Rob Kardashian, Kendall Jenner i Kylie Jenner. Ostatnia z wymienionych w 2019 toku została ogłoszona najmłodszą miliarderką świata. Nie ulega wątpliwości, że do jej sukcesu przyczyniła się ogromna popularność zdobyta dzięki reality show. 

Warto wspomnieć, że pierwszym mężem 63-letniej Kris Jenner był Robert Kardashian - amerykański prawnik ormiańskiego pochodzenia. Rozpoznawalność przyniósł mu udział w głośnej sprawie O.J. Simpsona (był adwokatem oskarżonego). Małżeństwo zakończyło się w 1991 roku. Robert Kardashian zmarł w 2003 roku na raka przełyku w wieku 59 lat.  Kolejnym mężem Kri został sportowiec Bruce Jennera (obecnie Caitlyn). 

Przeczytaj także: 

Więcej o: