Powstaje kolejna część sagi "Zmierzch". Kiedy premiera i o czym opowie "Midnight Sun"?

Saga "Zmierzch" doczekała się kontynuacji! Z pewnością jest to niezwykle radosna nowina dla wszystkich fanek historii Belli oraz przystojnego wampira Edwarda. Nowa część sagi zatytuowana "Midnight Sun" pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym roku.
Zobacz wideo Robert Pattinson w nowym filmie Christophera Nolana

Pierwsza część sagi "Zmierzch" ukazała się w 2005 roku i podbiła serca nastolatek na całym świecie. Po ogromnym sukcesie czterech książek z sagi postanowiono zekranizować każdą z tych części. Filmy na podstawie książek Stephenie Meyer okazały się hitem i przyciągnęły do kin miliony widzów. Dla wszystkich sympatyków miłosnej historii Belli i Edwarda mamy dobrą wiadomość. Jeszcze w tym roku światło dzienne ujrzy kolejna część sagi zatytułowana "Midnight Sun".

"Midnight Sun" - kiedy premiera kolejnej części sagi "Zmierzch"?

Fani sagi "Zmierzch" od lat apelowali do autorki - Stephenie Meyer - o kolejną część przygód Belli i Edwarda. Choć w sieci od dawna spekulowano o tym, czy i kiedy pojawi się kolejna część sagi, to sama autorka nigdy nie potwierdziła plotek. Dopiero w 2018 roku pisarka poinformowała, że pracuje już nad nową książką. Teraz pojawiła się oficjalna informacja, że nowa książka "Midnight Sun" to kolejna część z sagi "Zmierzch", która będzie mieć premierę już 4 sierpnia 2020 roku w Stanach Zjednoczonych. Na razie nie wiadomo jednak, kiedy w sprzedaży pojawi się polska wersja językowa. 

"Midnight Sun" - o czym będzie nowa powieść Stephenie Meyer?

O czym będzie opowiadać "Midnight Sun"? Tym razem autorka zdecydowała się przenieść swoich czytelników do początku znajomości głównych bohaterów, jednak tym razem pokaże historię oczami Edwarda Cullena. 

 
Więcej o: