Meghan Markle i księżna Kate - od czego zaczął się ich konflikt? Służba zdradza szczegóły

Konflikt na linii Meghan Markle - księna Kate trwa podobno od dłuższego czasu. Jeszcze do niedawna nie było do końca wiadomo, co jest przyczyną ich sporu, jednak pracująca w pałacu Buckingham służba postanowiła zdradzić szczegóły.

O chłodnych relacjach Meghan Markle i księżnej Kate mówiło się jeszcze zanim Meghan i Harry zdecydowali się zrezygnować z pełnienia funkcji wysokich rangą członków rodziny królewskiej. Mimo że obie panie publicznie okazywały sobie szacunek, to za zamkniętymi drzwiami pałacu podobno zupełnie nie mogły dojść do porozumienia. Wiele fanów rodziny królewskiej zastanawia się, co tak poróżniło Meghan i Kate. Służba pracująca w pałacu postanowiła uchylić rąbka tajemnicy.

Zobacz wideo Rodzina królewska to firma. Co teraz z Harrym i Meghan?

Jaka była przyczyna konfliktu Meghan Markle i księżnej Kate?

Napięcie w relacji Meghan oraz Kate podobno pojawiło się jeszcze przed ślubem Harr'ego i Meghan. Od tego momentu zaczęło coraz bardziej narastać. Jak donosił magazyn "People", powodem miała być nieprzyjemna sytuacja związana z sukienką księżniczki Charlotte, do której doszło przed tym ważnym wydarzeniem.

Między Meghan a Kate pojawił się spór o odpowiednie dopasowanie sukienki księżniczki Charlotte. Wszystko zostało odłożone na ostatnią chwilę, stąd ten stres

- zdradził informator magazynu.

Jednak to nie jedyna taka sytuacja, w której doszło między Meghan Markle i księżną Kate do kłótni. W książce "Kensington Palace: An Intimate Memoir From Queen Mary To Meghan Markle", pracownicy opowiadają o innych niezbyt miłych momentach z udziałem obu pań. Zdradzili, że początkowo panie dogadywały się bardzo dobrze, jednak z czasem Meghan miała zacząć zazdrościć Williamowi i Kate, porównując m.in. miejsca, w których mieszkali.

Harry bardzo lubił miejsce, które przypadło im do zamieszkania, ale Meghan widziała, jak bardzo jest niepozorne w stosunku do tego, czym dysponowała rodzina Williama

- przyznała osoba z otoczenia rodziny królewskiej.

Więcej o: