Adele przeszła metamorfozę i już tak nie wygląda. Na nowym zdjęciu jest nie do poznania

Adele opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na które czekali chyba wszyscy jej fani. Na fotografi doskonale widać, jaką metamorfozę przeszła piosenkarka. Tak szczupła nie była jeszcze nigdy!

Adele, za sprawą swojego niezwykłego talentu wokalnego, stała się jedną z najpopularniejszych piosenkarek na świecie. W 2015 roku, po wydaniu trzeciej płyty, zdecydowała się zwolnić tempo zawodowe i usunąć nieco w cień. Już od jakiegoś czasu mówiło się, że Adele przeszła ogromną metamorfozę pozbywając się nadprogramowych kilogramów. Teraz, gwiazda opublikowała nowe zdjęcia na Instagramie, którym wprawiła fanów w osłupienie.

Zobacz wideo Gwiazdy koncertują w sieci

Metamorfoza Adele - piosenkarka bardzo schudła i jest nie do poznania 

Adele opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swoich 32. urodzin, które obchodziła 5 maja. Pod opublikowanym zdjęciem podziękowała za życzenia oraz okazaną jej miłość tego dnia. Nie zapomniała również zwrócić się do osób, które w tym trudnym czasie zapewniają Brytyjczykom bezpieczeństwo. 

Dziękuję za urodzinową miłość. Mam nadzieję, że wszyscy jesteście bezpieczni i rozsądni w tym szalonym czasie. Chciałbym podziękować wszystkim pracownikom, którzy zapewniają nam bezpieczeństwo, ryzykując życiem! Jesteście naprawdę naszymi aniołami. 2020 dzięki, cześć

- napisała pod opublikowanym postem.

Uwaga fanów skupiła się jednak na nowym wyglądzie gwiazdy, która nie tylko bardzo schudła, lecz także zapuściła włosy. Wszyscy jednogłośnie przyznali, że Adele wygląda teraz oszałamiająco.

Inna osoba!
Bogini!
Wow! Omg, nie wierzę!
Wyglądasz przepięknie!
Zjawiskowa!

- czytamy w komentarzach.

 
Więcej o: