Maffashion stworzyła własną markę modową. Co znajdziemy w ofercie Eppram?

Julia Kuczyńska - znana w Internecie jako Maffashion - stworzyła własną markę ubrań. Projekty Eppram już podbijają serca kobiet w Polsce, a także za granicą. Choć marka funkcjonuje już od jakiegoś czasu, dopiero teraz okazało się, kto tak naprawdę za nią stoi.
Zobacz wideo Maffashion opowiada o swojej marce ubrań

Eppram - nowa marka ubrań założona przez Maffashion

Julia Kuczyńska jest jedną z najpopularniejszych blogerek modowych w Polsce. Jej wyczucie stylu oraz smykałkę do mody doceniają ludzie na całym świecie. Nic więc dziwnego, że Maffashion zdecydowała się pójść o krok dalej i spróbować własnych sił z zupełnie nowym projektem, jakim jest własna marka ubrań, którą tworzy wraz z przyjaciółką, projektantką Laną Nguyen.

Od początku moim i Lany założeniem było, aby marka obroniła się sama, i sama zapracowała na swój sukces. PR nieodbywający się za pośrednictwem moich zasięgów okazał się wystarczający, aby marka miała świetny start. Otrzymałyśmy bardzo dobry feedback ze strony naszych klientów i to jest dla nas najważniejsze

- przyznaje Maffashion.

Nowa marka ubrań Eppram - co znajdziemy w kolekcji Maffashion?

Jak przyznają założycielki marki, projekty Eppram kierowane są do świadomych, nowoczesnych i pewnych siebie kobiet, które cenią sobie zarówno funkcjonalność ubrań, jak i estetykę fasonów oraz wzorów. W ofercie Eppram znajdziemy ponadczasowe marynarki, garniturowe spodnie, a także dresy oraz dodatki. Projekty Eppram noszą takie gwiazdy, jak Sara Boruc-Mannei, Karolina Gilon, Karolina Pisarek czy Marcelina Zawadzka.

 
Więcej o: