Jak księżna Kate utrzymuje swoją bieliznę niewidoczną? Ekspertka zdradziła jej sekret

Księżna Kate już od wielu lat jest chwalona i podziwiana za wyczucie stylu oraz brak modowych wpadek. Jak ona to robi, że nigdy nie zaliczyła wpadki z widoczną lub odznaczającą się bielizną? Wyjaśniła to kspertka od dworskiej etykiety.
Zobacz wideo Wpadki na królewskich ślubach Windsorów

Każda stylizacja, w której księżna Kate pokazuje się publiczne jest dopracowana do perfekcji. Żona księcia Williama uznawana jest za jedną z najlepiej ubranych kobiet na świecie. Księżna Kate jest również modowym guru dla wielu kobiet i to nie tylko w Wielkiej Brytanii, a ubrania i dodatki, które na siebie zakłada, znikają ze sklepowych półek w ekspresowym tempie.

Jak księżna Kate utrzymuje swoją bieliznę niewidoczną? Ekspertka wyjaśnia

Księżna Kate nie tylko nie popełnia modowych błędów, lecz także nie zanotowano u niej żadnej wpadki związanej z widoczną lub odznaczającą się bielizną. Jaki jest sekret niewidocznej bielizny księżnej Kate? Niezawodnym sposobem na idealny wygląd księżnej jest perfekcyjnie dobrana bielizna do danego stroju. Kiedy Kate zakłada dopasowaną sukienkę, która odsłania ramiona, najczęściej wybiera pod nią cielistą bielizną wyszczuplającą bez ramiączek ze spanx'u z dobrze wyprofilowanymi miseczkami. Jeśli natomiast wybiera dopasowane spodnie lub spódnicę, aby uniknąć odcinających się majtek, stawia na bezszwowe majtki lub cieliste body.

Royal Style Hack Alert! Czy zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego nigdy nie widać u księżnej ramiączek stanika?! Przesuń, aby zobaczyć sekretną sztuczkę, która jest niezbędnym elementem królewskiej garderoby!

- napisała Myka Meier na Instagramie.

 
Więcej o: