Karolina Pisarek o związku ze starszym o 17 lat partnerem. "W takim towarzystwie się wychowałam"

Karolina Pisarek od jakiegoś czasu jest w szczęśliwym związku. W jednym z ostatnich wywiadów modelka zdradziła, czym ujął ją jej wybranek.

Karolina Pisarek kilka temu wzięła udział w programie TVN "Top Model". Dzięki temu zyskała rozpoznawalność, a jej kariera w modelingu nabrała tempa. Niedawno gwiazda udzieliła wywiadu portalowi "Plejada", w którym opowiedziała sporo m.in. na temat swojego obecnego związku.

Zobacz wideo Karolina Pisarek o rozstaniu:

Karolina Pisarek o nowym związku

Modelka od kilku miesięcy jest związana z byłym kierowcą rajdowym - Brazylijczykiem Jaimie Camarą. Partner Karoliny jest od niej o 17 lat starszy. Wybranek modelki jest ojcem jedenastolatka. 

Jak podkreśliła w wywiadzie 22-letnia modelka, ta różnica wieku w ogóle jej nie przeszkadza. - Zawsze miałam kontakt ze starszymi ludźmi od siebie, typu 35, 36, 37 lat. W takim towarzystwie się wychowałam - zdradziła Pisarek. 

 

"Połączyły nas priorytety"

Zdaniem Karoliny ją i jej obecnego partnera połączyły przede wszystkim podobne priorytety. - Od dziecka nie byłam za imprezami, koncentrowałam się raczej na swoich celach. Połączyły nas priorytety. Nie mam siły na osoby, które imprezują od rana do nocy w momencie, kiedy ja wychodzę do pracy - wyznała.

Obecnie modelka i jej nowy wybranek mieszkają w Miami. Wcześniej przez dwa miesiące przebywali w Polsce. 

Przeczytaj także:

Więcej o: