Instagram vs. rzeczywistość: pokazała jak jej brzuch wygląda na dwóch różnych zdjęciach. Różnica jest spora

Coraz częściej mówi się o tym, że publikowane na Instagramie zdjęcia promują zafałszowany obraz rzeczywistości. Przypomina o tym post, który pojawił się na profilu Danae Mercer.

Wiele osób przeglądając różne popularne konta na Instagramie, ma poczucie, że ich ciała nie są idealne. Okazuje się jednak, że do publikowanych na portalu zdjęć powinniśmy podchodzić ze sporym dystansem. Przypomina o tym post pewnej influencerki. 

Zobacz wideo Karolina Gilon pokazała domowe ćwiczenia na brzuch:

Danae Mercer to dziennikarka i influencerka, która promuje m.in. zdrowy styl życia. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 184 tysiące osób. Danae wiele miejsca poświęca także na tematykę samoakceptacji. Niedawno opublikowała zdjęcie, które obnaża prawdę o idealnych sylwetkach modelek z Instagrama. 

Instagram vs. rzeczywistość

Danae pokazała w jednym z ostatnich postów, jak jej brzuch może wyglądać na dwóch różnych zdjęciach. Dziennikarka jest na nich w tym samym stroju, ale inaczej ustawiła się przed lustrem

 

Dlaczego niskim osobom trudniej jest schudnąć? Dowiesz się z naszego artykułu:

Ten sam brzuch może wyglądać zupełnie inaczej

Uwagę zwraca przede wszystkim jej brzuch. Na zdjęciu po lewej stronie jest idealnie płaski i umięśniony. Gdyby opublikowała tylko ten obrazek, mogłaby wzbudzić podziw i zazdrość wśród wielu osób. Jednak na zdjęciu po prawej stronie, możemy zobaczyć, że brzuch Danae prezentuje się już nieco inaczej. Musimy przyznać, że różnica jest ogromna! 

Co zrobić, by twój brzuch wyglądał lepiej? Dowiesz się z naszego artykułu:

Więcej o: