Katarzyna Zielińska pokazała się bez makijażu. "Naturalne piękno! Nic dodać, nic ująć"

Katarzyna Zielińska pokazała się niedawno swoim fanom w naturalnej odsłonie. Zobaczcie, jak aktorka prezentuje się bez grama makijażu.

Katarzyna Zielińska to od lat jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. W 2002 ukończyła studia w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie. Popularność przyniosły jej m.in. role w "Barwach szczęścia" oraz "Przyjaciółkach". Obecnie możemy oglądać ją m.in. w serialu Polsatu "Zawsze warto", w którym wciela się w postać Doroty Zimy. 

Zobacz wideo Katarzyna Zielińska o Julii Wieniawie:

Katarzyna Zielińska bez makijażu

Niedawno aktorka opublikowała zdjęcie w bardzo naturalnej odsłonie z okazji 400 tysięcy obserwujących jej profil na Instagramie. - Dziękuję, że tutaj jesteście. Że wspólnie każdego dnia możemy się pośmiać, wypić razem kawę, poćwiczyć (czasem bardzo późno), że wspólnie wspieramy potrzebujących, że kibicujecie mi w ważnych chwilach w moim życiu. Bez Was mój zawód nie ma sensu. Dziękuję, że mogłam Was poznać - napisała Katarzyna Zielińska. 

 

"Naturalne piękno!"

Uwagę fanów zwróciło to, że aktorka jest na zdjęciu bez makijażu. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych obserwatorów. Oto niektóre z nich:

Śliczna!
Naturalna, piękna!
Kocham za autentyczność.
Jak cudownie Pani wygląda!
Naturalne piękno! Nic dodać, nic ująć!

Przeczytaj także:

Więcej o: