Marcelina Zawadzka ma nową fryzurę. Zainspirowała się J.Lo. "Ma Pani cudowne włosy"

Marcelina Zawadzka pokazała niedawno swoją nową fryzurę. Fani prezenterki są zachwyceni metamorfozą. Zdaniem niektórych w takim wydaniu Marcelina przypomina Jennifer Lopez.

Marcelina Zawadzka, Miss Polonia 2011, jest jedną z najbardziej lubianych prezenterek "Pytania na śniadanie". Gwiazda przyzwyczaiła nas do rozpuszczonych długich blond włosów. Od czasu do czas eksperymentuje jednak ze swoim wizerunkiem. 

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka o facetach:

Marcelina Zawadzka: nowa fryzura

Niedawno Marcelina opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją w długich lokach. Podobne uczesanie jakiś czas temu lansowała m.in. Jennifer Lopez. Zobaczcie, jak Marcelina Zawadzka prezentuje się w takim wydaniu:

 

"Piękna jak zawsze"

Obserwatorzy gwiazdy nie kryli zachwytu. Oto niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod zdjęciem Marceliny:

Najpiękniejsza!
Jak zawsze piękna i boska.
Ależ fryzura, normalnie jak J.Lo.
Piękna jak zawsze.
Ma Pani cudowne włosy.
Piękne włosy!

Marcelina Zawadzka: kariera

Marcelina Zawadzka to modelka, prezenterka telewizyjna i aktorka. Popularność przyniósł jej tytuł Miss Polonia 2011. Była reprezentantką Polski w konkursie Miss Universe 2012. Co istotne, jako pierwsza Polka od 1989, zakwalifikowała się do jego czołowej szesnastki.

Od tego czasu Zawadzka nie zwalnia tempa i rozwija swoją karierę. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 555 tysięcy osób. 

Przeczytaj także:

Więcej o: