Krychowiak rozebrał żonę do reklamy. Celia na odważnym zdjęciu promuje biznes męża. "Ależ ona piękna"

Celia Jaunat reklamuje linię garniturów dla kobiet marki jej męża. Zobaczcie, jak prezentuje się na zdjęciach żona jednego z najpopularniejszych polskich piłkarzy.

Grzegorz Krychowiak zaangażował swoją żonę do reklamy kolekcji swojej linii ubrań dla pań. Efektem sesji zdjęciowej pochwalił się niedawno na Instagramie. 

Zobacz wideo Żona Krychowiaka pokazała drugą kreację ślubną:

Celia Jaunat promuje biznes męża

W jednym z najnowszych postów Grzegorza Krychowiaka na Instagramie możemy zobaczyć jego żonę w damskich garniturze z kolekcji Balamonte. Celia odważnie rozpięła marynarkę, a pod spodem nie ma żadnego ubrania. Musimy przyznać, że w tym brązowym komplecie, żona Grzegorza Krcyhowiaka prezentuje się zjawiskowo! 

 

"Piękne ubranie i piękna modelka"

Pod postem pojawiły się liczne komentarze. Oto niektóre z nich:

Ależ ona piękna!
Piękne ubranie i piękna modelka.
Cudowne ujęcie.

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat

Grzegorz Krychowiak występuje obecnie na pozycji pomocnika w klubie Lokomotiw Moskwa. Oprócz tego piłkarz jest założycielem i współwłaścicielem marki modowej Balamonte, która specjalizuje się w szyciu eleganckich garniturów na miarę. Butiki Balamonte znajdziecie w Warszawie i Poznaniu. 

Grzegorz Krcyhowiak i Celia Jaunat zanim zostali małżeństwem, byli parą przez osiem lat. Pobrali się w grudniu 2019 roku. 

Przeczytaj także: