Celeste Barber sparodiowała Kylie Jenner. Rozbawiła internautów do łez: "Bogini"

Celeste Barber wyśmiewając celebrytów i w komiczny sposób odtwarzając ich zdjęcia oraz filmiki, sama stała się gwiazdą Internetu. Ostatnio, postanowiła sparodiować Kylie Jenner, która na filmiku spryskuje się filtrem przeciwsłonecznym - internauci płakali ze śmiechu.
Zobacz wideo Celeste Barber trafiła na okładkę australijskiego InStyle

Internetowa kariera Celeste Barber zaczęła się od parodii zdjęć celebrytek wysyłanych do siostry, co okazało się strzałem w dziesiątkę, bo nie było kogoś, kto w tak zabawny sposób śmiałby się z panujących w social mediach trendów. Obecnie, Celeste Barber to zdecydowanie jedna z bardziej rozpoznawalnych osób w Internecie. Swoim dystansem do siebie i poczuciem humoru zdobyła ogromną, międzynarodową popularność. Na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 7 milionów obserwatorów, publikuje parodie zdjęć oraz filmików sławnych osób, rozbawiając tym internautów do łez. - Uwielbiam się z siebie śmiać - przyznaje.

Celeste Barber sparodiowała Kylie Jenner

Ostatnio, na profilu Celeste Barber pojawił się filmik z nową parodią. Tym razem na tapetę wzięła Kylie Jenner, która na nagraniu w zwolnionym tempie spryskuje się mgiełką z filtrem przeciwsłonecznym. Nie da się ukryć, że jest to kolejne dzieło Celeste, które bawi do łez. Dokładnie takiego samego zdania są internauci, którzy pod postem zostawili mnóstwo komentarzy z emotikonami płaczącymi ze śmiechu. Post cieszy się ogromną popularnością i w zaledwie jeden dzień uzbierał ponad 3 miliony polubień.

Kylie i ja właśnie tutaj uczymy wasze dzieci, jak być seksownym, to znaczy bogatym. F**k! Jak chronić się przed słońcem

- napisała Celeste Barber pod postem.

 
Więcej o: