Ze zdjęciem tej aktorki, kobiety najczęściej odwiedzają chirurgów plastycznych. Chcą mieć identyczny nos

Kojarzycie Blake Lively? Okazuje się, że nos aktorki jest marzeniem wielu kobiet. Zdradziła to w jednym z wywiadów chirurg plastyczna dr. Jennifer Levine.

Kobiety, które chcę poddać się operacji plastycznej, zazwyczaj w momencie wizyty u lekarza mają już jakąś wizję swojego przyszłego wyglądu. Często w czasie konsultacji za przykład podają części ciała jakichś znanych osób. To na przykład usta Angeliny Jolie czy piersi Beyonce. Okazuje się, że podobnie jest w przypadku nosów. 

Zobacz wideo Blake Lively przeszła metamorfozę do roli:

Blake Lively i jej idealny nos

Amerykańska chirurg plastyczna dr. Jennifer Levine w rozmowie z portalem "New Beauty" zdradziła, że kobiety, które myślą o operacji, szczególnie upodobały sobie nos popularnej amerykańskiej aktorki, a prywatnie żony Ryana Reynoldsa, Blake Lively. Okazuje się, że to jej zdjęcia są pokazywane lekarzom w czasie konsultacji przed zabiegiem szczególnie często. Zobaczcie, jak obecnie wygląda piękna aktorka:

 

Blake Lively - kto to?

Jednak idealny nos to nie jedyna rzecz, z której słynie Blake Lively. Aktorka ma na koncie wiele ról filmowych. Pojawiła się m.in. w "Stowarzyszeniu wędrujących dżinsów", "Green Lantern" i "Wieku Adaline". 

Jednak największą popularność przyniosła jej rola Sereny van der Woodsen w serialu "Plotkara", który był kręcony w latach 2007-2012 na podstawie serii książek Cecily von Ziegesar o tym samym tytule. Udział w popularnej na całym świecie produkcji przyniósł jej nominację do wielu nagród - m.in. People’s Choice oraz Teen Choice. Od 2012 roku jest żoną aktora Ryana Reynoldsa, z którym ma trzy córki.

Przeczytaj także:

Więcej o: