Najbardziej pechowe znaki zodiaku. Sprawdź, czy ciebie też pech prześladuje na każdym kroku

Często odnosisz wrażenie, że pech to twoje drugie imię. To wcale nie musi być wina niezdarności, czy twojego rozkojarzenia. Okazuje się, że niektóre znaki zodiaku mogą mieć większą tendencję do przyciągania pecha. Z przymrużeniem oka przedstawiamy najbardziej pechowe znaki zodiaku. Sprawdź, czy do nich należysz.
Zobacz wideo Jaką jesteś osobą? Prawda może cię zaskoczyć!

Pechowe znaki zodiaku - Koziorożec

Osoby spod znaku Koziorożca to są tymi, które najczęściej przyciągają do siebie pechowe sytuacje. Na szczęście zodiakalne Koziorożce potrafią znaleźć rozwiązanie nawet w najbardziej patowej sytuacji. Dzięki pozytywnemu nastawieniu, wpadki Koziorożców szybko idą w zapomnienie, a każdy kolejny dzień zaczynają z czystą kartą.

Pechowe znaki zodiaku - Bliźnięta

Zodiakalne Bliźnięta nie tylko urodziły się pod pechową gwiazdą, lecz także mają tendencję do negatywnego nastawienia i czarnych wizji,  przez co często sami przyciągają do siebie pechowe sytuacje. Z opresji pozwala im jednak wyjść ambicja oraz pracowitość, którymi wyróżniają się osoby spod znaku Bliźniąt.

Pechowe znaki zodiaku - Ryby

Ryby mają wyjątkową tendencję do pakowania się w kłopoty i pechowe sytuacje. Niestety, stres, który towarzyszy tym sytuacjom powoduje, że zodiakalne Ryby nie są w stanie samodzielnie poradzić sobie z tym, w co się wpakowały. Jeśli jednak Ryba uzyska pomoc, z pewnością możesz liczyć na wdzięczność i rekompensatę z jej strony. Ryby cechuje bowiem wrażliwość, empatia oraz zdolność do poświęceń.

Pechowe znaki zodiaku - Rak

Osoby spod znaku Raka to niestety urodzeni pechowcy. Jeśli próbują działać spontanicznie, nic nie idzie po ich myśli. Jest jednak sposób, by zodiakalne Raki unikały pecha. Wystarczy, że dokładnie zaplanują każde ze swoich działań - wówczas wszystko idzie zgodnie z planem.

Więcej o: