Polska projektantka stworzyła suknię ślubną, do której inspiracją był Jan Paweł II. Największe wrażenie robi metka

Polska projektantka mody ślubnej, Karolina Seeger, z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II postanowiła oddać papieżowi hołd i stworzyła wyjątkową suknię ślubną. Kreacja jest wyjątkowa nie tylko ze wzglądu na projekt, lecz przede wszystkim na metkę. Takiej metki nie ma chyba żadna suknia ślubna na świecie.
Zobacz wideo Celia Jaunat pokazała drugą kreację ślubną

18 maja 2020 roku to dzień 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II. Nie jest tajemnicą, że dla wielu Polaków, papież był wyjątkową postacią, o której pamiętają do dziś. Z okazji 100. rocznicy urodzin papieża Polaka, polska projektantka mody ślubnej, postanowiła w wyjątkowy sposób oddać hołd papieżowi i stworzyła niespotykaną suknię ślubną.

Polska projektantka stworzyła suknię ślubną, do której inspiracją był Jan Paweł II. Wyjątkowa metka robi wrażenie

Projektantka sukni ślubnych z Wrocławia - Karolina Seeger - jest twórczynią wyjątkowego projektu na cześć Jana Pawła II. W tę nietypową suknię ślubną wkomponowane zostały nie tylko słowa papieża - "Musicie być mocni mocą miłości, która jest potężniejsza niż śmierć… Musicie być mocni miłością, która cierpliwa jest, łaskawa jest…" - lecz także dołączona została wyjątkowa metka z wodą święconą, którą projektantka przywiozła z Watykanu, co pokazała na swoim Instagramie.

- Karolina Seeger jest pierwszą projektantką na świecie, która zrobiła odważny krok i dołączyła wodę święconą prosto z Watykanu do sukni ślubnej. Dzięki temu wyjątkowemu projektowi Karolina Seeger pokazuje ekstrawagancką suknię ślubną najwyższej klasy na arenie międzynarodowej. Światowa premiera odbędzie się 18 maja 2020 r. Na cześć 100 urodzin papieża Jana Pawła II. Imponująca suknia ślubna produkowana jest w limitowanej edycji i jest wykonana z materiałów z Włoch i Nowego Jorku. Wyjątkową osobliwością jest woda święcona Watykanu, która została włączona do sukni ślubnej ze specjalnie zaprojektowaną, wszytą metką. Panna młoda, dzięki obecności wody święconej bezpośrednio w sukience z pewnością będzie czuć się wyjątkowo - czytamy na stronie projektantki.

 
Więcej o: