Najlepiej dobrane znaki zodiaku - to one tworzą udane związki

To m.in. Rak i Ryby oraz Baran i Lew. Jednak to nie koniec listy. Dowiedz się, które pary mają największe szanse na udane związki.

Jesteście ciekawi, które znaki zodiaku tworzą ze sobą najlepsze związki? Zachęcamy do lektury. I jeszcze jedno! Pamiętajcie o tym, by ten tekst traktować z przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Najszczęśliwsze pary: jak im się to udaje?

Baran i Lew

Barany są bardzo aktywne i przebojowe. To przekłada się także na sferę miłosną. Osoby spod tego znaku kochają szczerze i mocno. Co ważne, potrafią być bardzo zazdrosne. Gdy ktoś nadepnie im na odcisk, mogą być nieprzyjemne i agresywne. Najlepszymi partnerami dla Byków będą więc zodiakalne Lwy, które dzięki wrodzonej pewności siebie są dla nich atrakcyjne i umieją dobrze poradzić sobie z ich humorami i kaprysami. 

Byk i Rak

Dobre relacje tworzą także Byki z Rakami. Te znaki w wielu kwestiach doskonale się uzupełniają. Ich związki oparte są zazwyczaj na wzajemnym szacunku i podobnych dążeniach. Oba znaki chcą zapewnić swoim bliskim jak najlepszy byt, dlatego wzajemnie motywują się do pracy i są dla siebie ogromnym wsparciem na co dzień.

Ryby i Rak

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć także tej pary. Ryby i Raki to znaki wodne, które dogadują się znakomicie. Łączy je zazwyczaj silna, duchowa więź. Poza tym zarówno Raki, jak i Ryby są czułe, opiekuńcze, przyjacielskie i niezwykle romantyczne, co doskonale wpływa na łączącą je relację. 

Waga i Bliźnięta

Wspólny żywioł łączy także te Wagę i Bliźnięta. Tym razem jest to powietrze. I podobnie jak w poprzednim przypadku ta wspólnota doskonale wpływa na relacje między tymi dwoma znakami. 

Wagi i Bliźnięta świetnie się ze sobą dogadują. Na co dzień są dla siebie cennym wsparciem. Poza tym oba znaki cechuje wierność i lojalność, dzięki czemu ich związki są bardzo trwałe.

Przeczytaj także:

Więcej o: