Znaki zodiaku, które nie mają szczęścia w miłości. Sprawdź, czy ty również do nich należysz

Które znaki zodiaku mają pecha w miłości? Są to Koziorożec, Panna oraz Bliźnięta. Dlaczego akurat te znaki zodiaku nie mają szczęścia w miłości? Odpowiedź znajdziesz w naszym tekście.

Znaki zodiaku, które mają pecha w miłości są trzy. To Koziorożec, Panna oraz Bliźnięta. Wiadomo oczywiście, że każdy z nas ma sobą nieudane związki, nieszczęśliwe miłości, rozczarowania miłosne, rozstania bądź też doświadczył uczucia zakochania się w kimś bez wzajemności. Jednak niektóre znaki zodiaku mają po prostu większą tendencję do pecha w miłości i wciąż nie mogą się szczęśliwe zakochać. Z dalszej części naszego tekstu dowiesz się, dlaczego tak się dzieje.

Pamiętaj jednak przy tym, aby nasz artykuł traktować z przymrużeniem oka. To, że jesteś tym właśnie znakiem zodiaku, który ma większego pecha w miłości niż inne, nie oznacza od razu, że nigdy się nie zakochasz i że skazany jesteś na wieczną samotność. Pamiętaj o tym.

Zobacz wideo Co zrobić, aby wasz związek przetrwał? Poznajcie najlepsze rady par z 50-letnim stażem:

Znaki zodiaku, które nie mają szczęścia w miłości:

Trzy znaki zodiaku mają szczególnego pecha w miłości. Są to:

 • Koziorożec,
 • Panna,
 • Bliźnięta.

Znaki zodiaku, które mają pecha w miłości - Koziorożec

Koziorożec to jeden z trzech znaków zodiaku, które nie ma szczęścia w miłości. Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego wciąż nie mogą się szczęśliwe zakochać i znaleźć swoją drugą połówkę? Warto wiedzieć, że Koziorożce lubią być w centrum zainteresowania i skupiać na sobie całą uwagę. Jednocześnie bardzo cenią też sobie swoją niezależność i są do tego samodzielne. Przez to wszystko ciężko jest im dostosować się do drugiej osoby oraz pójść na kompromis. W dodatku Koziorożce są też bardzo uparte. Te wszystkie cechy niestety nie sprzyjają budowaniu długotrwałego związku, opartego na kompromisie.

Znaki zodiaku, które mają pecha w miłości - Panna

Znakiem zodiaku, który nie ma szczęścia w miłości, są również Panny. Wynika to przede wszystkim z ich charakteru. Panny są bowiem bardzo bardzo krytyczne i wymagające, zarówno jeśli chodzi o wizję, jak ma wyglądać prawdziwa miłość, jak również w stosunku do samego partnera. Niestety takie rygorystyczne i sztywne podejście może odstraszać potencjalnych kandydatów i to już na samym początku. Panny szukają wręcz ideałów bez żadnych wad i niedoskonałości, przez co ciężko im znaleźć odpowiedniego partnera. Zapominają przy tym, że nie ma ludzi idealnych. Wciąż szukają i wybrzydzają.

Znaki zodiaku, które mają pecha w miłości - Bliźnięta

Bliźnięta to już ostatni znak zodiaku, który ma pecha w miłości. Ich głównym problemem jest to, że są niezdecydowane. Co więcej boją się również otworzyć i zaangażować w związku. W rezultacie ich partner myśli, że Bliźnięta nie traktują ich związku zbyt poważnie. Osoby spod tego znaku potrzebują więcej czasu, aby się otworzyć, zaangażować i zakochać. Dodatkowo wszelkie niepowodzenia miłosne z przeszłości nie służą im w tym. Bliźnięta boją się być znowu zranione i przez to mają bardzo ograniczone zaufanie do innych ludzi, w tym do potencjalnych partnerów.

Więcej o:
Komentarze (18)
Znaki zodiaku, które nie mają szczęścia w miłości. Sprawdź, czy ty również do nich należysz
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • joankb

  Oceniono 10 razy 10

  Cykl tych artykulików jest wyjątkowo wredny...

 • threemen

  Oceniono 8 razy 8

  Czyli tak trzeba płodzić dzieci, że by rodziły się pod odpowiednim znakiem. Dlaczego poważny portal opisuje takie głupoty, i to jeszcze jako wiadomości dnia.

 • dzidka17

  Oceniono 8 razy 4

  Bzdury ! Mam w rodzinie małżeństwo Koziorożca z Bliźniaczką isą doskonałym małżeństwem .

 • hrkukus

  Oceniono 3 razy 3

  "Pamiętaj jednak przy tym, aby nasz artykuł traktować z przymrużeniem oka."
  To są kompletne brednie, nie artykuł.

 • paseo

  Oceniono 6 razy 2

  Powiedzcie,po co wypisujecie te kretynstwa??W kogo celujecie?? Na Ziemi jest prawie 9 miliardow ludzi i 12 znakow,czyli wedlug was szczescia nie ma duza czesc ludzkosci,co??Pomijajac juz nawet fakt,ze gwiazdozbior sie poprzesuwaly i juz NIOE maja zwiazku z tymi znanymi starozytnym.Zmiana jets tak duza,ze NASA oglosila 13 znak .
  I CO powiecie tym mieszkajacym na drugiej polkuli,bo oni maja zupelnie inny zestaw.
  Dla was to zabawa,celowanie w najlglupszych czytelnikow,ale mozecie tylko wielu z nich narobic szkody i skrzywic im psychike.
  To sa te dziennikarskie standarty,o ktorych kiedys tak sie wpiisywal Michnik,co?
  Na szczescie,jak widac,nikogo to juz nie intersuje

 • Gość: cooooooooooooo???

  Oceniono 1 raz 1

  NIE mogą znaleźć... więc dalej wszystko w dopełniaczu ;)

  (czyli: swojej drugiej połówki)

 • vontomke

  Oceniono 1 raz 1

  Ja jestem spod Ryb, a Ryby nie wierzą w horoskopy.

 • eurotram

  Oceniono 10 razy 0

  "Warto wiedzieć, że Koziorożce lubią być w centrum zainteresowania i skupiać na sobie całą uwagę. Jednocześnie bardzo cenią też sobie swoją niezależność i są do tego samodzielne. Przez to wszystko ciężko jest im dostosować się do drugiej osoby oraz pójść na kompromis. W dodatku Koziorożce są też bardzo uparte. Te wszystkie cechy niestety nie sprzyjają budowaniu długotrwałego związku, opartego na kompromisie."

  Wypisz wymaluj moja żona,która mnie właśnie zostawia :(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX