Wpadka w programie na żywo. Dziennikarka nie zauważyła, co dzieje się za jej plecami

Doris Bigornia, filipińska dziennikarka, zaliczyła małą wpadkę podczas programu na żywo. Całe show skradły jej dwa koty, które nagle pojawiły się w kadrze i zaczęły ze sobą walczyć. Wideo bardzo szybko stało się hitem internetu.

Doris Bigornia to dziennikarka z Filipin, która brała ostatnio udział w telewizyjnym programie na żywo. Kobieta łączyła się ze studiem prosto ze swojego domu. Raczej nie przewidziała, że całe show skradną... jej dwa koty, które akurat w momencie rozmowy na żywo pojawiły się w kadrze i zaczęły ze sobą walczyć. Bardzo krótkie wideo w zaledwie kilka chwil stało się hitem internetu.

Wpadka podczas programu na żywo. Dwa koty zaczęły ze sobą walczyć

Pandemia koronawirusa sprawiła, że praca z domu stała się naszą codziennością. Podobnie jest również w przypadku dziennikarzy. Wielu z nich przeprowadza wywiady online bądź też relacjonuje i komentuje różne wydarzenia prosto ze swoich domów, łącząc się z widzami via internet. Takie programy na żywo mają to do siebie, że nie zawsze idą zgodnie z planowanym scenariuszem. Tak właśnie było w przypadku Doris Bigornia z Filipin.

Krótkie wideo z kotami w roli głównej hitem sieci

Wideo, które bardzo szybko trafiło do sieci i stało się w nim hitem, trwa zaledwie kilkanaście sekund. Ale to wystarczy! Doris Bigornia, a właściwie jej dwa koty: Bella Luna i Nala bardzo szybko zyskały ogromną popularność. No cóż, najwidoczniej pupile filipińskiej dziennikarki mają parcie na szkło i postanowiły zaprezentować całemu światu swoje umiejętności. Mimo wszystko podczas rozmowy na żywo Doris Bigornia starała się zachować profesjonalnie. Sami zobaczcie:

 
Więcej o: