Sylwia Bomba z "Gogglebox" w modnym płaszczu z sieciówki. Wiemy, ile za niego zapłaciła

Sylwia Bomba pokazała się ostatnio na swoim Instagramie w modnym i ponadczasowym płaszczu z populrnej sieciówki. Wiemy, ile kosztuje i gdzie można taki kupić. To model, który sprawdzi się w wielu stylizacjach i nigdy nie wyjdzie z trendów.
Zobacz wideo Sylwia Bomba w "Przerwie na kawę": Ważyłam prawie 90 kg

Sylwia Bomba zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" i szybko zdobyła sympatię widzów. Teraz, Sylwia spełnia się również w roli influencerki, a grono jej obserwatorów na Instagramie nieustannie rośnie - obecnie zgromadziła ich już ponad 627 tysięcy. Sylwia Bomba ma na swoim koncie ogromną sylwetkową metamorfozę i jest dla swoich fanek nie tylko wzorem do naśladowania w kwestii aktywności fizycznej, lecz także inspiruje je swoimi stylizacjami. 

Sylwia Bomba z "Gogglebox" w modnym płaszczu z popularnej sieciówki

Ostatnio, na swoim Instagramie, Sylwia Bomba opublikowała zdjęcie z niedzielnego spaceru. Uwagę przykuła jej pełna klasy stylizacja, która składała się m.in. z klasycznych szpilek w kolorze nude marki Christian Louboutin  oraz ponadczasowego, beżowego trencza, który jak się okazuje pochodzi ze znanej sieciówki. Płaszcz Sylwii, to projekt ze sklepu Zara - Podobny model do tego, który wybrała, kosztuje 349 złotych i nadal dostępny jest w sprzedaży.

Dzisiaj francuski szyk... bo wszystkie dresy w praniu. Jak wam się podobamy w takim wydaniu?

- napisała Sylwia Bomba pod zdjęciem na Instagramie.

 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, wśród których nie zabrakło również komplementów w stronę stylizacji Sylwii:

To coś w Pani powoduje, że i w worku będzie Pani ładnie <3 pozdrawiam klasyczna elegancja zawsze jest na czasie
Wyglądacie obłędnie
Pięknie i z klasą
Cudowne

- pisały internautki. 

Więcej o: