Camaieu wycofuje się z Polski. Do kiedy można zrobić zakupy? Marka zapowiada promocje

Mamy złą wiadomość dla fanek Camaieu. Francuska marka wycofuje się z Polski. Do kiedy będzie można zrobić zakupy w sklepach stacjonarnych? I co z zakupami online?

Camaieu to kolejna marka, która jest ofiarą światowej pandemii. Szacuje się, że w tym czasie jej obroty w Polsce spały aż o 95 procent. Założona w 1984 francuska marka tuż przed wybuchem pandemii była obecna na osiemnastu rynkach. Warto wspomnieć, że na skutek tej decyzji w naszym kraju pracę straci 114 osób. 

Zobacz wideo Jak pandemia wpłynie na handel?

Camaieu wycofuje się z Polski

Znikają nie tylko sklepy stacjonarne Camaieu. Już teraz nie mamy możliwości zrobienia zakupów online na stronie marki. Jej przedstawiciele zapewniają, że wszystkie zamówienia, które zostały złożone przed likwidacją sklepu online, zostaną zrealizowane. Co istotne, nie będzie także możliwości dowozu do Polski, jeśli zrobimy zakupy we francuskim sklepie Camaieu. 

Gdy odwiedzamy stronę marki, pojawia się komunikat:

Zanim was opuścimy! Camaieu wkrótce definitywnie zamknie swoje drzwi w Polsce. Strona internetowa Camaieu.pl została zamknięta, zapraszamy do skorzystania z naszych ofert w sklepach.
 

Camaieu - do kiedy zakupy? Czas na promocje

Zakupy w sklepach stacjonarnych będziemy mogli zrobić do końca czerwca 2020 roku. W tym czasie klienci mogą liczyć na atrakcyjne promocje. - Obserwujcie wiadomości od nas, by nie przegapić operacji likwidacyjnej i skorzystać ze wspaniałych cen na całą kolekcję - dowiadujemy się z oficjalnego oświadczenia Camaieu. 

Wejdź na Avanti24.pl i sprawdź najmodniejsze ubrania damskie na wyprzedaży!

Przeczytaj także:

Więcej o: