Znaki zodiaku - które są najbardziej wredne, a które najmilsze? Ranking

Znaki zodiaku - przed wami ranking, zaczynający się od tych, które są najbardziej wredne, a kończący na najmilszych. Sprawdź, na którym miejscu plasujesz się ty i twoi bliscy.

Data urodzenia, a co za tym idzie znak zodiaku, może wiele mówić o naszej osobowości, w tym także o tym, jak traktujemy innych. Zaprzyjaźniona z nami wróżka sprawdziła, które znaki zodiaku mają większą tendencję do bycia wrednym, a które do bycia milszym. Pamiętajcie, aby nasz tekst traktować z przymrużeniem oka. Przed wami ranking znaków zodiaku od najbardziej wrednego do najmilszego.

Znaki zodiaku: które są najbardziej wredne, a które najmilsze? Ranking

Skorpion zajmuje pierwsze miejsce w naszym rankingu. Dlaczego? Osoby spod tego znaku zodiaku uważane są za najmniej przyjazne i generalnie nie cieszą się zbyt dobrą opinią w towarzystwie. Skorpiony uznawane są za złośliwe, niegodne zaufania i egoistyczne, a także dbające tylko o własny interes. W dodatku bywają mściwe i lubią manipulować, a to nie budzi sympatii.

Koziorożec to kolejny znak zodiaku, który nie cieszy się ogromną sympatią. Wynika to z dwóch rzeczy. Koziorożce mają ognisty i porywczy charakter, przez co są nieprzewidywalne i trudno przewidzieć, jak zareagują na pewne sytuacje. Po drugie mają bardzo pesymistyczne nastawienie i wiecznie narzekają, przez co bardziej odpychają od siebie ludzi aniżeli przyciągają.

Baran. Osoby spod tego znaku są niezwykle asertywne, nie znoszą sprzeciwu i nie potrafią pójść na kompromis. A to sprawia, że inni uznają je za zarozumiałe i egoistyczne. Co więcej, Barany potrafią być bardzo mściwe i złośliwe, więc lepiej uważać, aby nie zaleźć im za skórę. Osoby spod tego znaku zodiaku nie potrafią przyznać się do błędu.

Panna to znak zodiaku, który co prawda nie należy do tych najbardziej wrednych, ale również i do tych najbardziej miłych. Dlaczego? Panny z jednej strony mają dobre i ciepłe serca. Potrafią pomagać innym. Z drugiej zaś dla tych, których nie lubią, potrafią być bardzo złośliwe. Dlatego lepiej uważać, aby im nie podpaść. 

Lew.  Osoby spod tego znaku powszechnie uważane są za sympatyczne. Ale trzeba na nie uważać! Niestety dość często jest to tylko taki zabieg wizerunkowy. Lwy są miłe i przyjazne dla bliskim im osób, jednak osobom im obojętnym potrafią ukazać swoją ciemną stronę. Niektórzy uważają osoby spod tego znaku za takie, które posiadają dwie twarze.

Rak to znak zodiaku, którego cechuje impulsywność i emocjonalność. Ma to przełożenie również na relacje z innymi ludźmi. Osoby spod tego znaku są dość porywcze, przez co mogą sprawiać wrażenie niegodnych zaufania i niebudzących sympatii. Zdecydowanie zyskują przy bliższym poznaniu, także nie wolno ich skreślać już na samym początku.

Bliźnięta. Osoby spod tego znaku mają dwa oblicza. Z jednej strony potrafią być niezwykle miłe, uprzejme i pomocne, z drugiej zaś mogą być także bardzo wredne. Wszystko tak naprawdę zależy od ich nastroju. Osoby spod tego znaku zodiaku dość często dają się również ponieść emocjom.

Strzelec to prawdziwy optymista. Wokół niego roznosi się pozytywna aura i dobra energia. Osoby spod tego znaku zodiaku są bardzo lubiane i wręcz przyciągają do siebie ludzi. Nic dziwnego. Są zawsze uśmiechnięte. Co więcej Strzelce nie lubią plotek czy obgadywania innych, przez co budzą jeszcze większą sympatię.

Wodnik to idealny kandydat na przyjaciela. Są godne zaufania, wierne i zawsze chętnie do wsparcia oraz pomocy. Osoby spod tego znaku zodiaku są również otwarte, towarzyskie i lubią zawierać nowe znajomości. Na Wodników zawsze można liczyć w potrzebie.

Byk. Osoby spod tego znaku zodiaku są cierpliwe, spokojne i zawsze opanowane - naprawdę bardzo trudno wytrącić je z równowagi. Zawsze skupiają się na pozytywach. Byki są lubiane i cenione wśród znajomych, ponieważ zawsze potrafią wyciągnąć pomocną dłoń. Zawsze dbają również o dobrą i przyjazną atmosferę. 

Ryby zajmują drugie miejsce w rankingu najmilszego znaku zodiaku. Dlaczego? Zawsze można liczyć na ich bezinteresowną pomoc. Są łagodne, przyjazne i życzliwe.  Nie lubią konfliktów i unikają ich jak ognia. Każdą sytuację, nawet tę najbardziej negatywną, potrafią złagodzić.

Waga to znak zodiaku uważany za najmilszy spośród wszystkich. To doskonali przyjaciele! Unikają konfliktów za wszelką cenę i mają bardzo pokojowe nastawienie. Osób spod znaku Wagi po prostu nie da się nie lubić! Dlatego zajęły pierwsze miejsce w rankingu najmilszych znaków zodiaku.

Więcej o: