Sandra Kubicka po 14 latach wraca do Polski. Chce zacząć karierę jako przedsiębiorca

Sandra Kubicka po wielu latach spędzonych w Miami zdecydowała się na odważny krok i ogromne zmiany w swoim życiu. Modelka postanowiła zamknąć pewien rozdział w swoim życiu i na stałe wrócić do Polski, by tu rozwijać swoją karierę. Na Instagramie opublikowała wpis, który poruszył wielu fanów.
Zobacz wideo Julia Wieniawa i Sandra Kubicka grają w kalambury

Jeszcze kilka miesięcy temu, sama Sandra Kubicka nie sądziła, że zdecyduje się na taką rewolucję w swoim życiu. Przypomnijmy, że w tym roku, Sandra Kubicka i jej narzeczony - Kaio Alves Goncalves - planowali ślub. Najpierw podjęli decyzję o przesunięciu daty ślubu, ze względu na obecną sytuację na świecie, jednak jakiś czas później pojawiła się informacja, że ślub nie odbędzie się wcale. Bowiem dwa tygodnie temu, Sandra Kubicka poinformowała swoich fanów, że podjęła z narzeczonym decyzję o rozstaniu - powodem były ich różne priorytety oraz plany na przyszłość. To jednak nie jedyna zmiana w życiu Sandry. Modelka zdecydowała się na prawdziwą rewolucję w swoim życiu i postanowiła na stałe wrócić do Polski.

Sandra Kubicka po 14 latach opuszcza Miami i wraca do Polski

Sandra Kubicka po 14 latach postanowiła opuścić Miami i wraz z mamą na stałe wrócić do Polski. Na swoim Instagramie opublikowała wpis, w którym żegna się z miastem, w którym spełniła swój amerykański sen i przyznaje, że jest głodna kolejnych zawodowych wyzwań - nie tylko jako modelka, lecz przede wszystkim jako przedsiębiorca.

- Żegnaj Miami. Byłam tu 14 lat, ale nadszedł ten dzień. Dorastałam tu jako dziecko i jestem wdzięczna za każdy dzień i każde doświadczenie. Mogę szczerze powiedzieć, że spełniłam mój amerykański sen. Wszystko, co chciałam tu osiągnąć, zrobiłam. Imprezowałam z gwiazdami rocka, spędzałam czas z tyloma fajnymi ludźmi, widziałam to wszystko, zrobiłam wszystko i z tego się cieszę. Mieszkałam tu jako dziecko, ale jako kobieta jestem gotowa zacząć następny rozdział! Nie mogę się doczekać, aby zbudować swój wymarzony dom w lesie, aby zacząć karierę jako przedsiębiorca. Modeling był niesamowity i nadal jest. Nadal jestem modelką, nie zrozumcie mnie źle, ale w zeszłym roku obudziła się moja kreatywna strona. Chcę tworzyć! Tęsknie również za moimi korzeniami. Jestem patriotką, kocham mój kraj, ale kocham też moich przyjaciół tutaj i nadal będziemy się widywać... W końcu jestem też Amerykanką - napisała Sandra na Instagramie.

 

Sandrze życzymy powodzenia i z niecierpliwością czekamy na jej działalność w Polsce. 

Więcej o: