Ma zaledwie 19 lat i przeszła już wiele zabiegów, aby upodobnić się do żywej lalki Barbie. "Piersi mam prawdziwe"

Tala Kotova ma zaledwie 19 lat, pochodzi z Rosji i już wygląda, jak żywa lalka Barbie. Młoda kobieta marzyła o tym od dziecka. Tala Kotova rzuciła więc szkołę i skupiła się na zmianie swojego wyglądu.

Tala Kotova z Rosji (a dokładnie z miasta Jekaterynburg) ma zaledwie 19 lat, a już wiele zabiegów medycyny estetycznej za sobą. Wszystko po to, aby upodobnić się do żywej lalki Barbie. To, jak sama otwarcie przyznaje, jej największe marzenie już od najmłodszych lat.

Zobacz wideo Jak wyszczuplić twarz? Przy pomocy bronzera:

Tala Kotova ma tylko 19 lat i jest żywą lalką Barbie z Rosji

Tala Kotova wyznaje, że już jako mała dziewczynka marzyła o tym, aby chodzić w szpilkach i mocno się malować. Pierwszy pomysł, żeby stać się żywą lalką Barbie pojawił się u niej, kiedy miała zaledwie kilka lat i chodziła do przedszkola. I już wtedy zaczęła się malować i zakładać buty na wysokich obcasach.

Z informacji zagranicznych mediów wynika, że Tala Kotova w czasach szkolnych bardzo dużo imprezowała i nie dawała rady pogodzić tego z nauką. Dlatego też ostatecznie rzuciła szkołę.

Wszystko jest porządku. I tak zdam te wszystkie egzaminy któregoś dnia. Teraz po prostu koncentruję się na samorozwoju

- tłumaczy się 19-latka.

Jak wygląda życie żywej lalki Barbie z Rosji?

Tala Kotova twierdzi, że ma za sobą tylko jedną poważną operacją chirurgiczną. Podkreśla przy tym, że jej piersi i pupa są w 100 procentach naturalne. 

Wiele dziewczyn chce być takimi, jak ja, a widzą zaledwie 10 procent mojego życia. Kupuję tylko najlepsze produkty do makijażu. Co dwa dni chodzę na solarium i na siłownię. Uwielbiam relaksować się na wysokim poziomie, jeść posiłki, podróżować i organizować imprezy w stylu Barbie.

- opowiada o swoim życiu żywa Barbie z Rosji, Tala Kotova.

Pewnie zastanawiacie się, kto za to wszystko płaci? Rodzice 19-latki, którzy działają na rynku nieruchomości.

 
Więcej o: