Wpadka podczas wywiadu na żywo. Rozmówcy spadła nagle kamerka. Pokazał dużo więcej niż planował

Ionut Marian Stroe, rumuński minister, zaliczył poważną wpadkę podczas wywiadu na żywo. Mężczyzna udzielał go ze swojego domu. W pewnym momencie spadła mu kamerka. Wtedy okazało się, że mężczyzna nie ma na sobie spodni.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że praca z domu stała się naszą codziennością. Podobnie jest również w przypadku dziennikarzy. Wielu z nich przeprowadza wywiady online bądź też relacjonuje i komentuje różne wydarzenia prosto ze swoich domów, łącząc się z widzami via internet.

Poważna wpadka w programie na żywo

Takie programy na żywo mają to do siebie, że nie zawsze idą zgodnie z planowanym scenariuszem. Tak właśnie było w przypadku ministra sportu z Rumunii, który podczas swojej niedawnej rozmowy z dziennikarzem zaliczył poważną wpadkę.

Ionut Marian Stroe to rumuński polityk i samorządowiec, który od 2019 roku obejmuje stanowisko ministra młodzieży i sportu. Mężczyzna udzielał wywiadu na żywo prosto ze swojego domu. Jednak nie wszystko poszło po jego myśli.

Program na żywo. Rozmówcy spadła kamerka. Wszyscy zobaczyli jego bieliznę

W pewnym momencie spadła mu kamerka i oczom telewidzów ukazała się... bielizna mężczyzny. Okazało się bowiem, że podczas wywiadu na żywo nie miał on na sobie spodni. Założył elegancką koszulę, uczesał się ładnie, przy czym zadbał tylko o górną część swojego ciała, tę którą widać było właśnie w kamerce. 

Ionut Marian Stroe pomimo wpadki do samego końca rozmowy na żywo zachował kamienną twarz i nic nie dał po sobie znać, że znalazł się w mało komfortowej sytuacji. Zaś jego rozmówca, dziennikarz stacji Pro X, nie mógł się jednak powstrzymać. Jego mina mówi więcej niż tysiąc słów. Sami zobaczcie:

 
Więcej o: