Stewardessa wygląda jak Meghan Markle. W jaki sposób chce to wykorzystać?

Brytyjskie i amerykańskie media donoszą, że Meghan Markle ma sobowtórkę. To 32-letnia stewardessa z Perth Amboy. Co ciekawe, kobieta planuje wykorzystać uderzające podobieństwo do żony Harry'ego.

Christine Primrose Mathis jest stewardessą, która mieszka w Perth Amboy w stanie New Jersey. Już kilka lat temu wielu pasażerów samolotów, którymi latała, zwracało uwagę na jej podobieństwo do aktorki Meghan Markle, która była w tym czasie znana z roli w serialu "W garniturach".

Zobacz wideo Księżna Meghan na szczycie One Young World:

Meghan Markle ma sobowtórkę

Po ślubie z księciem Harrym Meghan stała się rozpoznawalna na całym świecie. Jak zdradziła stewardessa w rozmowie z portalem "Mirror", wówczas uwagi dotyczące ich podobieństwa stały się znacznie częstsze. - Początkowo byłam zdezorientowana, ale uznałam to za komplement, ponieważ moim zdaniem Meghan jest taka piękna - powiedziała Christine.

 

Minusy bycia podobną 

Jak wyznała stewardessa, oprócz wielu miłych sytuacji, podobieństwo do Meghan Markle wiąże się także z negatywnymi komentarzami w mediach społecznościowych. - Wiele osób myśli, że staram się być nią. Jednak staram się ignorować ludzi, którzy są złośliwi - zdradziła. 

Teraz stewardessa zamierza wykorzystać uderzające podobieństwo. Chce zostać aktorką. Jak zdradziła, w bliskiej przyszłości będzie ubiegać się o rolę w jednym z filmów na temat życia Meghan Markle. 

Przeczytaj także:

Więcej o: