Blanka Lipińska i jej kolejny sukces. "365 dni" jednym z najpopularniejszych filmów na świecie

Nie da się ukryć, że film "365 dni" jest jesnym z najpopularniejszych filmów w Polsce 2020 roku. Choć nie wszystkim się spodobał, to tuż po premierze mówili o nim wszyscy. Teraz, Blanka Lipińska może świętować kolejny sukces. Jej film jest już bowiem dostępny na platformie Netflix na całym świecie i cieszy się ogromną popularnością.
Zobacz wideo Blanka Lipińska o "365 dni" na Netflixie

Blanka Lipińska, z całą pewnością, może zaliczyć rok 2020 jako rok pełen sukcesów. 4 lutego, autorka odebrała nagrodę Bestsellery Empiku 2019 za trzecią część swojej powieści, czyli "Kolejne 365 dni", a zaledwie kilka dni później, bo 7 lutego, do kin trafiła ekranizacja pierwszej części książki, która już podczas weekendu otwarcia przyciągnęła do kin ponad 454 tys. widzów. To sprawiło, że "365 dni" stało się najchętniej oglądanym filmem tego roku. To jednak nie koniec sukcesów tej produkcji. Kiedy 1 kwietnia, film pojawił się na polskiej Platformie Netflix, przez kilka dni był na 1 miejscu wśród dziesięciu najpopularniejszy filmów wśród polskich użytkowników.

"365 dni" jednym z najpopularniejszych filmów na świecie

Teraz, Blanka Lipińska może na swoim koncie zanotować kolejny sukces. Film "365 dni" został udostępniony na platformie Netflix dla użytkowników na całym świecie i momentalnie zrobił furorę. Produkcja znalazła się w czołowej trójce najpopularniejszych filmów w takich krajach, jak Szwajcaria, Holandia, Kanada, Filipiny, Grecja, UK czy USA. Sukcesem ekranizacji swojej powieści, Blanka Lipińska podzieliła się na Instagramie i podziękowała za to swoim fanom na całym świecie. Autorka obiecała również, że druga część filmu będzie jeszcze lepsza od pierwszej. 

Blanka Lipińska i jej kolejny sukces. '365 dni' jednym z najpopularniejszych filmów na świecieBlanka Lipińska i jej kolejny sukces. '365 dni' jednym z najpopularniejszych filmów na świecie https://www.instagram.com/blanka_lipinska

Więcej o: