Marcelina Zawadzka w modnych butach za 4 tys. zł. Są warte swojej ceny?

Marcelina Zawadzka uwielbia eksperymentować z modą i doskonale odnajduje się w najnowszych trendach. Ostatnio opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w koparce, jednak uwagę przykuły jej modne buty. To model uwielbiany przez kobiety na całym świecie.
Zobacz wideo Dlaczego Marcelina Zawadzka publikuje w sieci tak odważne zdjęcia?

Marcelina Zawadzka jest jedną z bardziej lubianych gwiazd polskiego show-biznesu. Była Miss Polonia cieszy się nie tylko sympatią widzów programów śniadaniowych, lecz ma także ogromne grono fanów w internecie, co widać po jej mediach społecznościowych. Posty, które publikuje na Instagramie, często spotykają się z ogromnym odzewem obserwatorów, których zgromadziła już ponad 565 tysięcy. Ostatnio, Marcelina Zawadzka zaskoczyła swoich fanów zdjęciem prosto z budowy, na którym pozuje w koparce.

Marcelina Zawadzka w modnych butach za 4 tys. zł

Marcelina Zawadzka nawet na budowie wygląda stylowo, co udowodniła ostatnio na swoim Instagramie. Była Miss Polonia opublikowała zdjęcie, na którym pozuje za kierownicą koparki, w modnym, pomarańczowym garniturze i butach, które od wielu miesięcy są obiektem pożądania kobiet na całym świecie. Chodzi oczywiście o model Balenciaga Triple S, za który trzeba zapłacić niemal 4 tys. złotych. Opinie na temat tych butów - podobnie jak w wielu innych kwestiach - są podzielone. Jedni zachwycają się nimi, a drudzy uważają, że zupełnie nie są warte swojej ceny.

I think I’m freeky and I like it a lot, bo w życiu to trzeba umieć poradzić sobie w każdej sytuacji. Mam już kat. A, B i C może czas na coś nowego (i wcale nie żartuje :) co sądzicie? Zrobić?

- napisała pod zdjęciem.

 
Więcej o: