Schudła ponad 90 kg. Zdradziła, jak ta zmiana wpłynęła na jej życie

- Zawsze czułam się piękna, zawsze byłam pewna siebie. Różnica jest taka, że teraz wiem, że czeka mnie długie i zdrowe życie - wyznała Simone.

Simone Anderson to autorka poradników i influencerka z Nowej Zelandii. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 315 tysięcy osób. Kobieta przeszła jakiś czas temu spektakularną metamorfozę, która jej zdaniem ocaliła jej życie. Dzięki temu Simone jest motywacją dla wielu osób. 

Zobacz wideo Karolina Gilon przechodzi na dietę:

Schudła ponad 90 kg

Kilka lat temu przed przejściem na dietę i poddaniu się operacji zmniejszenia żołądka Simone ważyła 165 kg. Jednak dzięki odpowiedniej motywacji udało jej się zrzucić aż 92 kg.

Na kolejnym etapie metamorfozy kobieta poddała się operacji usunięcia nadmiernej skóry. Dzisiaj jej sylwetka prezentuje się rewelacyjnie. Niedawno na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym widzimy, jak wyglądała jeszcze kilka lat temu:

 

"Zawsze czułam się piękna"

Po latach Simone zdecydowała się podsumować swoją spektakularną metamorfozę. Jak podkreśla, zrzucenie ponad 90 kilogramów wpłynęło nie tylko na jej wygląd, ale także na zdrowie. Jeszcze kilka lat temu dwudziestominutowy spacer ją wykańczał. Jak zdradziła w szczerym wpisie, w tamtym okresie podstawę jej diety stanowiły fast foody. 

- Zawsze czułam się piękna, zawsze byłam pewna siebie. Różnica jest taka, że teraz wiem, że czeka mnie długie i zdrowe życie - wyznała Simone. 

Przeczytaj także:

Więcej o: