Księżna Kate w kolczykach za 25 zł. To sieciówkowy hit, który kupisz w Polsce

Księżna Kate wielokrotnie pokazywała już, że nie potrzebuje dużych kwot, by wyglądać stylowo. Tym razem, żona księcia Williama postawiła na modne kolczyki z popularnej sieciówki. Kosztują około 25 złotych i można dostać je również w Polsce.
Zobacz wideo Wpadki na królewskich ślubach Windsorów

Księżna Kate już od dawna uznawana jest za jedną z najlepiej ubranych kobiet w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Ulubienica Brytyjczyków doskonale orientuje się w najnowszych trendach, które zestawia z ponadczasowymi i sprawdzonymi klasykami. Księżna Kate ma również niezwykłą umiejętność łączenia elementów garderoby od najlepszych projektantów z tymi, które pochodzą z popularnych sieciówek. Kobiety na całym świecie chętnie inspirują się jej stylizacjami, a modele ubrań i dodatków, w których pokazuje się księżna Kate, znikają ze sklepowych półek w ekspresowym tempie. Ku uciesze fanek, żona księcia Williama, często sięga po ubrania lub dodatki z sieciówek, na które większość kobiet również może sobie pozwolić.

Księżna Kate w kolczykach za 25 zł

Mimo obecnej sytuacji, księżna Kate cały czas sumienne wypełnia swoje obowiązki - m.in. udziela wywiadów online, pilnuje swoich projektów czy regularnie pojawia się na swoich social mediach. Ostatnio, księżna Kate - do jednego z nagrań na Instagramie - wybrała modne kolczyki, które idealnie dopełniły jej codzienną stylizację. To jednak nie pierwszy raz, kiedy Kate sięgnęła po tę biżuterię - widywana była w nich również na kilku publicznych wystąpieniach. Kolczyki składające się z dwóch połączonych ze sobą złotych kółek pochodzą ze sklepu Accesorrize i kosztują jedynie 5 funtów, czyli około 25 zł. Dobra wiadomość jest taka, że można zamówić je online, gdyż sklep wysyła zamówienia również do Polski.

Sprawdź też: Złote kolczyki damskie na wyprzedaży!

 
Więcej o: