Najdłuższe rzęsy świata mają ponad 12 cm. Niesamowite czy raczej odrażające?

Każda kobieta pragnie mieć długie i gęste rzęsy, jednak ta Chinka dokonała czegoś, co przeszło oczekiwania wszystkich - zapuściła rzęsy, których długość osiągnęła ponad 12 cm i została wpisana do księgi rekordów Guinnessa. Jak to się stało, że aż tak urosły?
Zobacz wideo Jak samodzielnie przykleić rzęsy na pasku?

Najdłuższe rzęsy świata - ich posiadaczka wpisana do księgi rekordów Guinnessa

Pochodząca z Chin - You Jianxia - jest posiadaczką najdłuższych rzęs na świecie. Włoski na powiekach kobiety osiągnęły 12,4 centymetra, a ona wpisana została do księgi rekordów Guinnessa, co sprawiło, że już jakiś czas temu było o niej głośno. Chyba każdy zastanawia się, jak to możliwe, że udało jej się osiągnąć tak imponującą długość rzęs. Przypomnijmy, że ich właścicielka przekonuje, że jej rzęsy są całkowicie naturalne. Okazuje się bowiem, że aby stać się posiadaczką najdłuższych rzęs świata, wcale nie musiała stosować "magicznych" olejków, czy preparatów stymulujących wzrost. Dzięki czemu zatem osiągnęła taki rezultat? 

Jak You Jianxia zapuściła najdłuższe rzęsy świata? 

Wydawać by się mogło, że rzęsy, które osiągają długość ponad 12 cm nie mogły urosnąć bez dodatkowej pomocy. A jednak! Chinka twierdzi, że swoje długie rzęsy zawdzięcza tylko i wyłącznie… obcowaniu z naturą. Przyznaje, że znacznie szybszy porost rzęs dostrzegła w 2013 roku, kiedy to przez 18 miesięcy przebywała na łonie natury. To właśnie świeże, rześkie i czyste powietrze oraz nieustanny kontakt z przyrodą pobudziły cebulki rzęs do tak szybkiego ich wzrostu. You Jianxia twierdzi, że wcześniej miała zwyczajną długość rzęs i niczym nie wyróżniała się z tłumu

Więcej o: