Anna Lewandowska zdradza szczegóły kolejnego projektu. Będzie on związany z... modą!

Anna Lewandowska znów przygotowała dla swoich fanek nie lada niespodziankę. Na swoim Instagramie zapowiedziała, że już tej jesieni pojawi się nowa kolekcja, którą trenerka zaprojektowała dla polskiej marki 4F.
Zobacz wideo Anna Lewandowska pochwaliła się nową fryzurą

Anna Lewandowska to jedna z najbardziej stylowych kobiet polskiego show-biznesu. Swoimi stylizacjami zaskakuje i zachwyca nie tylko na czerwonym dywanie, lecz także na co dzień. Trenerka, na swoim Instagramie porusza zarówno tematy treningowo-żywieniowe, jak i te typowo kobiece, czyli pielęgnacje oraz modę. W ostatnim czasie, Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie kilka ciekawych stylizacji, które momentalnie przykuły uwagę fanek. Żona Roberta Lewandowskiego świetnie potrafi łączyć ubrania od najlepszych projektantów z tymi, które znaleźć możemy w popularnych sieciówkach, czym inspiruje wiele swoich obserwatorek. 

Anna Lewandowska zdradziła, kiedy pojawi się zaprojektowana przez nią kolekcja ubrań

Ostatnio, przy okazji prezentowania swojego domowego outfit'u z niebieską spódniczką 4F w roli głównej, Anna Lewandowska zapowiedziała, że już tej jesieni pojawi się kolekcja ubrań marki 4F sygnowana jej nazwiskiem. - #BIGNEWS! Połączyłam siły z 4F, żeby stworzyć dla was coś specjalnego! Jestem dumna, że współpracując z globalną marką z polskimi korzeniami, będę miała możliwość łączenia najlepszych technologii z wyjątkowym designem! - napisała Ania na Instagramie - napisała trenerka na początku roku. Jak myślicie, ci znajdzie się w tej kolekcji? My już nie możemy się jej doczekać.

Anna Lewandowska zdradziła, kiedy pojawi się zaprojektowana przez nią kolekcja ubrańAnna Lewandowska zdradziła, kiedy pojawi się zaprojektowana przez nią kolekcja ubrań https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Więcej o: