Dziennikarka zestawiła swoje dwa zdjęcia w bikini. Trudno uwierzyć, że to ciało tej samej osoby

Często możemy usłyszeć, że Instagram jest źródłem kompleksów wielu osób. Dziennikarka Danae Mercer przypomina jednak, że zamieszczane na serwisie zdjęcia powinniśmy traktować z ogromnym dystansem.

Danae Mercer to dziennikarka i influencerka, której profil na Instagramie cieszy się coraz większą popularnością. Obecnie obserwuje ją ponad 346 tysięcy osób. Danae promuje m.in. zdrowy styl życia oraz porusza tematy związane z samoakceptacją ciała. 

Zobacz wideo Domowe sposoby na opuchnięte oczy:

Ważny jest dystans

Posty, które publikuje dziennikarka, znacząco wyróżniają się na tle innych popularnych profili na Instagramie. Na większości zdjęć Danae pokazuje, jak ta sama osoba może prezentować się w dwóch zupełnie innych pozach. Jej celem jest przypominanie obserwatorom, że do postów publikowanych na serwisie należy podchodzić z ogromnym dystansem. 

"Nawet nie wiesz, co dobrego robisz dla kobiet!"

Ostatnio Danae opublikowała post, w którym obnaża prawdę o idealnych sylwetkach z Instagrama. Zestawiła w nim dwa zdjęcia. Co ciekawe, zostały one wykonane w tym samym dniu.

Na pierwszym zdjęciu kobieta ma nienaganną sylwetkę. Z kolei na drugim możemy dostrzec m.in. cellulit, który jest przecież jednym z najpowszechniejszych kompleksów. To dowód na to, że ciało jednej osoby może wyglądać zupełnie inaczej na dwóch różnych zdjęciach. 

 

Pod postem pojawiły się liczne komentarze wdzięcznych osób. Oto niektóre z nich:

Uwielbiam cię! Nawet nie wiesz, ile dobrego robisz dla kobiet!
Dziękuję! Pomagasz mi bardziej, niż ci się wydaje.
Dziękuję ci bardzo! Twoje zdjęcia i posty pozwoliły mi spojrzeć na moje ciało z zupełnie innej perspektywy. 
Dzięki twoim postom czujemy się bardziej normalne!
Więcej o: