Salma Hayek pokazała się bez makijażu. Aż trudno uwierzyć, że ma 54 lata. Fani: "Zjawiskowa"

Salma Hayek opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym jest zupełnie bez makijażu, czym zachwyciła internautów. Aktorka skończy w tym roku 54 lata, a na jej twarzy próżno szukać zmarszczek. Trzeba przyznać, że Salma Hayek wygląda rewelacyjnie, a kondycji skóry pozazdrościć jej może niejedna, młodsza kobieta.
Zobacz wideo Salma Hayek dziękuje fanom na Instagramie odważnymi nagraniami

Salma Hayek jest jedną z popularniejszych aktorek Hollywood i słynie nie tylko ze swego talentu, lecz także niesamowitej urody. Przypomnijmy, że Salma Hayek została uznana za jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie. Mimo upływu lat, aktorka nieustannie zachwyca swoją świetną kondycją, co możemy zobaczyć na jej mediach społecznościowych, gdzie publikuje zdjęcia oraz nagrania z życia zawodowego, a także prywatnego. Ostatnio, aktorka zaskoczyła swoich obserwatorów zdjęciem bez makijażu.

Salma Hayek pokazała się bez makijażu. Aż trudno uwierzyć, że ma 54 lata

Salma Hayek pokazała na swoim Instagramie, że wiek to tylko liczba, a bez makijażu, filtrów i retuszu również można wyglądać pięknie. Aktorka opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w zupełnie naturalnej wersji, bez grama make up'u. Aż trudno uwierzyć, że aktorka skończy w tym roku 54 lata, gdyż zupełnie nie widać na jej twarzy upływu czasu. Fani byli zachwyceni naturalną wersją Salmy Hayek, a pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo ciepłych komentarzy i komplementów:

Zjawiskowa
Taka Piękna!
Jesteś piękna w środku i na zewnątrz 
Absolutnie zachwycająca

- czytamy pod postem.

 
Więcej o: