18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Jeszcze niedawno był wrakiem człowieka. Wszystko przez uzależnienie od narkotyków. Teraz jest nie do poznania

Travis jeszcze kilka lat temu był wrakiem człowieka. Postanowił jednak zawalczyć o swoje życie i udał się na odwyk, aby wygrać z uzależnieniem od narkotyków. Teraz chce inspirować innych.

O Travisie tak naprawdę niewiele wiadomo. Pewne jest tylko, że kilka lat temu był bardzo uzależniony od narkotyków. Mężczyzna udał się jednak na odwyk, który trwał aż półtora roku. Ostatecznie wygrał walkę z uzależnieniem, a swoją historią chce teraz inspirować ludzi na całym świecie. W tym celu utworzył profil na Instagramie, na którym pokazał swoją metamorfozę.

To naprawdę niesamowite, jak bardzo się zmieniłem. Kiedyś wyglądałem tak [możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej], a teraz mam szczęśliwe i prawdziwe życie. Posiadam również pracę na pełen etat, którą absolutnie kocham. Życie jest naprawdę niesamowite.

- napisał w swoim pierwszym poście na Instagramie Travis.

 

Patrząc na najnowsze zdjęcia Travisa trudno sobie wyobrazić, jak ciężką drogę przeszedł. Mężczyznę na Instagramie obserwuje obecnie ponad 7 tysięcy ludzi, dla których jest on inspiracją, pokazującą, że można pokonać uzależnienie i zacząć nowe życie.

To była najtrudniejsza rzecz, jaką zrobiłem w życiu. Przebywałem na odwyku przez półtora roku, ponieważ nie mogłem sobie ufać.

- opowiadał Travis.

 
Więcej o: