Jennifer Aniston zdradziła swoje sposoby na świetną formę. Jak podchodzi do diety i treningów?

Jennifer Aniston uważana jest za jedną z najatrakcyjniejszych aktorek na świecie. Ostatnio, na łamach jednego ze sportowych magazynów, podzieliła się swoim sposobem na utrzymywanie świetnej formy. "Przeszłam długą drogę" - przyznaje gwiazda.
Zobacz wideo Jennifer Aniston swoim pierwszym postem rozbiła Instagram. Teraz rozbija... telefon

Jennifer Aniston jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych oraz jedną z najbogatszych aktorek na świecie. Sławę oraz otwarcie drzwi do dalszej kariery zapewniła jej rola Rachel Green w kultowym już serialu "Przyjaciele". Jennifer Aniston słynie również z nienagannej sylwetki i kondycji fizycznej, a wiele kobiet zastanawia się, jak ona to robi, że mając 51 lat, wygląda tak zjawiskowo.

Jennifer Aniston zdradziła swoje sposoby na świetną formę

Ostatnio, Jennifer Aniston pojawiła się na okładce lipcowego wydania Women’s Health Polska, któremu udzieliła również wywiadu, zdradzając, co robi, by nieustannie utrzymywać idealną sylwetkę oraz jakie jest jej podejście do diety oraz treningów. Okazuje się, że kluczem do sukcesu jest umiar. Aktorka doskonale wie, jak trenować oraz kiedy jej ciało potrzebuje przerwy oraz regeneracji.

Przeszłam długą drogę od bycia treningowym freakiem do momentu, w którym potrafię powiedzieć sobie, że moje ciało potrzebuje przerwy i luzu. Staram się cieszyć życiem. Jedynym minusem jest to, że czasem na wadze pojawia się kilka dodatkowych kilogramów, a w brukowcach 4000 plotek o ciąży, ale poza tym jest naprawdę świetnie

- powiedziała Jennifer Aniston w wywiadzie. 

Więcej o: