Małgorzata Trzaskowska założyła profil na Facebooku. Jej wpis robi furorę. "Uznałam więc, że i ja powinnam dać się Wam poznać"

Małgorzata Trzaskowska właśnie założyła profil na Facebooku. Dlaczego to zrobiła? "Uznałam więc, że i ja powinnam dać się Wam poznać. Mówić o tym, co jest dla mnie ważne jako kobiety, matki, żony, zaangażowanej obywatelki."

Małgorzata Trzaskowska to żona Rafała Trzaskowskiego - obecnego prezydenta miasta stołecznego Warszawy oraz kandydata na prezydenta Polski w najbliższych wyborach, które już za klika dni, a dokładnie w ten weekend. Kobieta właśnie zadebiutowała na Facebooku, zakładając swój własny profil. W długim wpisie wyjaśniła, dlaczego to zrobiła.

Zobacz wideo Jak wygląda spot wyborczy Rafała Trzaskowskiego?

Małgorzata Trzaskowska po raz pierwszy na Facebooku

Małgorzata Trzaskowska postanowiła włączyć się w kampanię przedwyborczą męża, zakładając swój profil na Facebooku. Minęły zaledwie trzy godziny od pierwszego wpisu, a post zdobył już prawie trzy tysiące komentarzy i niecałe dwa tysiące udostępnień.

Dzień dobry, cześć. Małgorzata Trzaskowska. Po raz pierwszy w mediach społecznościowych – to mój debiut. Zresztą ostatnio nowości w moim życiu, jak się domyślacie, jest o wiele więcej.

- tymi słowami Małgorzata Trzaskowska rozpoczęła swój pierwszy, długi wpis w mediach społecznościowych.

W dalszej części swojego postu żona Rafała Trzaskowskiego odniosła się do pandemii koronawirusa, opisując, jak ta nowa sytuacja zmieniła jej życie:

Z jednej strony, świat wokół zaczął pędzić, polityka i przyszłość naszych dzieci stały się tematami naszych codziennych rozmów i prawdziwej troski, a z drugiej strony – przez akcję "zostań w domu" niektóre sprawy zwolniły, spędzaliśmy ze sobą bardzo dużo czasu i musieliśmy niejednokrotnie nauczyć się na nowo funkcjonować w zmienionej rzeczywistości. Ale też zmierzyć z wieloma wyzwaniami, jak np. edukacją w domu.

Na koniec swojego długiego wpisu Małgorzata Trzaskowska przyznała, że profil założyła po to, aby dać się bliżej poznać i móc dzielić się z innymi tym, co dla niej ważne.

Więcej o: