Ewa Minge szczerze o medycynie estetycznej. "Taki mam pomysł na starość"

Ewa Minge jest jedną z tych gwiazd, która otwarcie mówi o tym, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Ostatnio, na swoim Instagramie opublikowała obszerny wpis na ten temat. Projektantka poruszyła również kwestię liftingu twarzy, któremu zamierza poddać się w niedalekiej przyszłości. - Nie wciskajmy sobie wzajemnie, że to takie starzenie bez godności - zaapelowała do obserwatorów.

Zabiegi medycyny estetycznej są coraz popularniejsze wśród kobiet na całym świecie. Poprawianie urody ma tyle samo zwolenników, co przeciwników, jednak coraz więcej kobiet ma odwagę, by otwarcie mówić o tym, co zdecydowały się poprawić w swoim ciele. Jedną z takich osób jest Ewa Minge, która na swoim Instagramie poruszyła ostatnio ten temat w obszernym wpisie.

Zobacz wideo Różne rodzaje peelingów. Który jest odpowiedni do twojej skóry?

Ewa Minge szczerze o medycynie estetycznej

- Zszywane, haftowane, naciągane. Na wszelkie dyskusje, jakie wywołam... tak starzeje się z godnością. Taki mam pomysł na moją starość. Godnie wchodzę do kliniki, która rok temu przywróciła we mnie wiarę, że nie muszę do końca życia nosić brzemienia powracającej gęby z ula i mogę czuć się komfortowo wstając z łóżka i zaglądając do lusterka. Jeżeli ktoś nie chce korzystać z medycyny estetycznej, nie musi i to jego rodzaj godności. Szanuje, więc proszę i mój sposób uszanować. Moja starość moja gęba i mój problem. Dobre rady proszę zachować dla tych, co pytają o nie, darmo można mi sprawić jakiś prezent w postaci datku np. na @polskieschroniska albo aktualną akcje ratowania zwierząt w Radysach. Rady ewentualnie dla mnie, w sprawie mojej godnej starości, jak się osobiście poznamy (...) - napisała Ewa Minge na Instagramie.

Projektantka przyznała również, że ma w planach również lifting twarzy, jednak póki co rozgląda się za odpowiednią, godną zaufania kliniką:

 - Dzisiaj dzielę się moim pomysłem na moje prywatne życie, dziele publicznie i szczerze, bo wiele z was pyta mnie w prywatnych wiadomościach co robię z upływem czasu? -filtry w aparacie -klinika @drplatkowska -uśmiecham się młodo dzięki @warsaw_dental_center. I planuje w niedalekiej przyszłości lifting twarzy. Póki co czytam, szukam, pytam. Jak tylko się zdecyduje, zrelacjonuje. Po co? Bo to będzie ciekawe dla tych, którzy obserwują mnie na Instagramie i szukają wsparcia, odwagi, prawdy i wielu innych rzeczy. Kochani nie wciskajmy sobie wzajemnie, że to takie starzenie bez godności, bo nie wiem czego jest więcej w Polsce, porodówek czy gabinetów medycyny estetycznej i chirurgi plastycznej - dodała projektantka. 

 
Więcej o: