Księżna Kate pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Które z jej dzieci jest najbardziej podobne do niej?

Księżna Kate z okazji Dnia Ojca pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcie z dzieciństwa, na którym pozuje wraz ze swoim tatą. Internauci dostrzegli podobieństwo do jednego z trójki dzieci księżnej Kate i księcia Williama. Którego?
Zobacz wideo Księżna Kate i książę William z dziećmi w ogrodzie

Księżna Kate jest niewątpliwie jedną z bardziej lubianych kobiet w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Jest wzorem dla wielu kobiet, a jej działalność śledzona jest przez tysiące fanów na całym świecie. Mimo obecnej sytuacji na świecie, księżna Kate nieustannie spełnia swoje obowiązki - choć teraz głównie online - i regularnie obecna jest na oficjalnym profilu na Instagramie.

Księżna Kate pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Ostatnio, z okazji Dnia Ojca, na Instagramie księżnej Kate i księcia Williama pojawiło się zdjęcie, na którym mała Kate Middleton pozuje ze swoim tatą. Internauci od razu zauważyli uderzające podobieństwo do jednego z trójki dzieci książęcej pary. Księżna Kate wraz z księciem Williamem wychowują trójkę dzieci - księcia George'a, księżniczkę Charlotte i księcia Louis'a. Najmłodszego z nich - Louisa - powitali na świecie dwa lata temu i to właśnie jego uważają za najbardziej podobnego do księżnej Kate. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od zauroczonych fanów:

Nigdy nie wątpiłem w to, że Louis wygląda jak Kate. Teraz już wiem, że to kopia mamy
Uwielbiam tę drugą fotografię. Urocza Kate jest bardzo podobna do najmłodszego księcia!
Księżna na zdjęciu z dzieciństwa jest taka rozkoszna. Podobnie jak jej synek Louis

- pisali w komentarzach.

 
Więcej o: