Księżna Kate to królowa recyklingu. Po raz trzeci pojawiła się w tej samej sukience

Księżna Kate po raz kolejny pokazała, że wielokrotne zakładanie tej samej kreacji wcale nie jest w złym guście. Ta sukienka towarzyszy ulubienicy fanów brytyjskiej rodziny królewskiej już od 11 lat, a księżna nieustannie wygląda w niej zachwycająco.
Zobacz wideo Księżna Kate i książę William z dziećmi w ogrodzie

Księżna Kate jest nie tylko jedną z najbardziej lubianych, lecz także uchodzi za jedną z najlepiej ubranych osób w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Przez wiele kobiet na całym świecie uważana jest za ikonę mody, co pokazuje zarówno swoimi stylizacjami na co dzień, jak i podczas oficjalnych wystąpień. Księżna Kate perfekcyjnie łączy ubrania z najwyższej półki, z tymi dostępnymi w popularnych sieciówkach, a elementy garderoby, w których się pokazuje, ekspresowo znikają ze sklepowych półek. Ponadto, księżna regularnie daje dobry przykład w duchu eko i kilkukrotnie pokazuje się w tych samych kreacjach. 

Księżna Kate to królowa recyklingu. W tej sukience pojawiła po raz trzeci

Mimo obecnej sytuacji, księżna Kate nieustannie wypełnia swoje obowiązki, choć większość z nich odbywa się online. Ostatnio, podczas jednego z wystąpień online, pojawiła się w stylowej sukience, którą w swojej szafie ma od 11 lat. Po raz pierwszy, Kate założyła ją kilka miesięcy po ślubie, kiedy to wraz z księciem Williamem wybrali się na oficjalną wizytę do Los Angeles. Po raz kolejny tę sukienkę wybrała na przyjęcie weselne Zary i Mike’a Tindalla, gdyż tradycją w rodzinie królewskiej jest zakładanie którejś ze swoich starszych kreacji, by nie odwracać uwagi od panny młodej. Teraz, podczas jednej z wideo rozmów, postanowiła założyć ją publicznie po raz trzeci i pokazała, że jest prawdziwą królową stylowego recyklingu, a wiele kobiet może brać z niej przykład.

 
Więcej o: