Pochodzi z Rosji, ma 19 lat i przeszła już wiele zabiegów, aby upodobnić się do żywej lalki Barbie. Jej wygląd szokuje

Tala Kotova ma zaledwie 19 lat, a już wygląda jak żywa lalka Barbie. Kobieta, która pochodzi z Rosji, przeszła wiele zabiegów, aby kompletnie zmienić swój wygląd.

Tala Kotova pochodzi z miasta Jekaterynburga w Rosji. Ma zaledwie 19 lat, ale już przeszła wiele zabiegów medycyny estetycznej. Wszystko po to, aby upodobnić się do żywej lalki Barbie. Tala Kotova, jak sama przyznaje, marzyła o tym już od najmłodszych lat. Dużo imprezowała, rzuciła szkołę i skupiła się na zmianie swojego wyglądu. Jak sama mówi: to dopiero początek jej metamorfozy.

Zobacz wideo Zestawienie największych metamorfoz gwiazd. Niektóre są kompletnie nie do poznania!

Tala Kotova, czyli 19-letnia żywa lalka Barbie z Rosji

Tala Kotova wyznaje, że już jako mała dziewczynka marzyła o tym, aby chodzić w szpilkach i mocno się malować. Na pomysł, aby zamienić się w żywą lalkę Barbie wpadła, kiedy miała zaledwie kilka lat i chodziła do przedszkola. I już wtedy zaczęła się malować i zakładać buty na wysokich obcasach.

Jak się okazuje, jej rodzicom wcale to nie przeszkadzało. Co więcej, to właśnie oni finansują nastolatce wszelkie zabiegi, których celem jest upodobnienie jej do żywej lalki Barbie. Rodzice Tali Kotovej raczej nie narzekają na brak gotówki, pracują bowiem w branży nieruchomości.

Z informacji zagranicznych mediów wynika, że Tala Kotova w czasach szkolnych bardzo dużo imprezowała i nie dawała rady pogodzić tego z nauką. Dlatego też ostatecznie rzuciła szkołę. Jak sama twierdzi, w tym momencie co innego jest dla niej priorytetem, ale planuje kontynuować naukę w najbliższej przyszłości.

Wszystko jest porządku. I tak zdam te wszystkie egzaminy któregoś dnia. Teraz po prostu koncentruję się na samorozwoju.

- tłumaczy się 19-latka.

Tala Kotova, żywa lalka Barbie z Rosji - jak wygląda jej życie?

Tala Kotova podkreśla, że ma za sobą tylko jedną poważną operacją chirurgiczną. Młoda kobieta twierdzi również, że jej piersi oraz pupa są w 100 procentach naturalne. 

Wiele dziewczyn chce być takimi, jak ja, a widzą zaledwie 10 procent mojego życia. Kupuję tylko najlepsze produkty do makijażu. Co dwa dni chodzę na solarium i na siłownię. Uwielbiam relaksować się na wysokim poziomie, jeść posiłki, podróżować i organizować imprezy w stylu Barbie.

- opowiada o swoim życiu żywa Barbie z Rosji, Tala Kotova.

 
Więcej o: