Uznano ją za najbardziej fotogeniczną kobietę na świecie. Mamy jej zdjęcia

Alexandra Burimova ma 24 lata i pochodzi z Rosji. Internauci uznali ją za najbardziej fotogeniczną kobietę na świecie. Zobaczcie, jak wygląda.

Alexandra Burimova uznawana jest przez internautów za najbardziej fotogeniczną kobietę na świecie. Jej profil obserwuje ponad 930 tysięcy osób z całego globu, które zachwycają się zdjęciami młodej kobiety.

Zobacz wideo Stylowa, modna i prosta do ułożenia fryzura - koczek:

Alexandra Burimova urodziła się w 1996 roku w Rosji. Obecnie mieszka w Moskwie. Ukończyła tam studia na kierunku fotografia i dziennikarstwo w prestiżowej, rosyjskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej. Poza studiowaniem realizowała się również zawodowo jako modelka. Na swoim koncie ma już współpracę z wielkimi markami modowymi, kosmetycznymi oraz reklamę piwa.

Obecnie Alexandra Burimova spodziewa się swojego pierwszego dziecka, ale pomimo zaawansowanej ciąży wciąż pozostaje aktywna zawodowo, a także na swoich profilach w mediach społecznościowych. Ku uciesze swoich fanów regularnie publikuje zdjęcia, uchylając rąbka tajemnicy ze swojego prywatnego życia.

Alexandra Burimova nie tylko pracuje jako modelka, ale również pojawia się po drugiej stronie aparatu, czyli sama fotografuje. To jej druga pasja po modelingu. Patrząc na komentarze pod jej zdjęciami, również i w tym zawodzie realizuje się z powodzeniem.

 
Więcej o: