Marcelina Zawadzka w kobiecej sukience idealnej na lato. Fani zachwyceni. Wiemy, gdzie można ją kupić

Marcelina Zawadzka doskonale wie, jak stylizacją podkreślić wszystkie atuty kobiecej sylwetki. Na swoim Instagramie, opublikowała zdjęcie w zmysłowej, letniej sukience maxi, czym zachwyciła swoich obserwatorów. - Jak Ty to robisz, że taka piękna jesteś? - pytali pod postem.
Zobacz wideo Dlaczego Marcelina Zawadzka publikuje w sieci tak odważne zdjęcia?

Marcelina Zawadzka jest jedną z bardziej lubianych gwiazd polskiego show-biznesu. Była Miss Polonia cieszy się zarówno sympatią widzów programu śniadaniowego, który prowadzi, jak i tych, którzy regularnie śledzą jej aktywność na mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 574 tys. obserwatorów, Marcelina chętnie dzieli się zdjęciami z życia zawodowego, a także prywatnego. Nie da się ukryć, że była Miss Polonia ma doskonałe wyczucie stylu oraz panujących trendów, a stylizacje, w których się pokazuje są często inspiracją dla wielu kobiet. 

Marcelina Zawadzka w zmysłowej sukience maxi. Wiemy, gdzie można ją kupić 

Ostatnio, Marcelina Zawadzka opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w bardzo kobiecej sukience maxi, z rozcięciem na nogę i roślinno-zwierzęcym printem. Nie da się ukryć, że prezenterka doskonale wie, jak stylizacją podkreślić wszystkie atuty jej kobiecej sylwetki. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych internautów:

Wyglądasz olśniewająco!
Z każdym kolejnym zdjęciem, które wrzucasz jesteś jeszcze piękniejsza <3
Pojechana sukienka. Przykuwa uwagę ;)
Obłędna! 
Przepiękna sukienka!

- czytamy.

Sukienka, którą założyła Marcelina Zawadzka to projekt Marciano dla marki Guess. Ta długa, jedwabna sukienka nadal dostępna jest w sklepie online i nie należy do najtańszych, jednak można ją teraz kupić taniej. Kreacja jest bowiem przeceniona z 1389 zł na 972 zł. 

 
Więcej o: