Kasia Tusk podczas wyborów skradła show swoją stylizacją. Postawiła na klasykę w modnym wydaniu

Kasia Tusk wraz z rodziną pojawiła się 28 czerwca w jednym z sopockich lokali wyborczych, by oddać swój głos w wyborach prezydenckich. Uwagę fotoreporterów przykuła stylizacja córki Donalda Tuska, która po raz kolejny udowodniła, że mniej znaczy więcej.
Zobacz wideo Kasia Tusk pokazała spodnie po obiedzie z córką

Kasia Tusk jest jedną z popularniejszych blogerek modowo-lifestyle'owych w Polsce. Na swoim Instagramie zgromadziła już ponad 369 tys. obserwatorów, a jej klasyczny i ponadczasowy styl podbija serca wielu kobiet, które chętnie inspirują się zestawami pokazywanymi przez blogerkę. Nie da się ukryć, że Katarzyna Tusk to bezapelacyjna mistrzyni minimalizmu, która regularnie pokazuje, że mniej znaczy więcej. Podobnie było również minionej niedzieli, gdzie podczas I tury wyborów prezydenckich skradła show swoją stylizacją

Kasia Tusk podczas wyborów skradła show swoją stylizacją

Kasia Tusk należy do tych osób, które zawsze uczestniczą w wyborach. Nie inaczej było i tym razem. W niedzielę 28 czerwca, w towarzystwie swoich rodziców (Małgorzaty Tusk i Donalda Tuska), udała się do lokalu wyborczego w rodzinnym Sopocie, by oddać głos w wyborach prezydenckich. Na tę okazję, Kasia Tusk wybrała stylizację, którą skradła uwagę fotoreporterów. Blogerka tradycyjnie postawiła na klasykę oraz minimalizm i pojawiła się w lokalu wyborczym w białej sukience sięgającej do kolan, o kroju litery A. Do ponadczasowej i niezwykle eleganckiej sukienki bez rękawów dobrała klasyczne czarne szpilki z delikatną kokardką.

 
Więcej o: