Anna Mucha wzięła udział w wyborach. Fani śmieją się z jej stroju. "Maskę przeciwgazową trzeba było założyć"

Anna Mucha opublikowała zdjęcie z lokalu wyborczego. Uwagę obserwatorów przykuł przede wszystkim strój aktorki.

Anna Mucha to od lat jedna z najbarwniejszych polskich gwiazd. Na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje obecnie ponad 798 tysięcy osób, chętnie dzieli się różnymi szczegółami ze swojego życia. Ostatnio aktorka udostępniła zdjęcie z lokalu wyborczego, na którym widzimy ją w dosyć nietypowej stylizacji.

Anna Mucha na wyborach. "Co za cyrk!"

- Święto demokracji! Ja już. Świętujemy! Cudowna atmosfera - napisała gwiazda pod swoim zdjęciem. Obserwatorzy, zamiast pochwalić postawę aktorki, skupili się na jej stylizacji. 

Zobacz wideo Anna Mucha staje w obronie Damięckiej:

Aktorka ma na sobie czerwoną sukienkę, która doskonale współgra z jej opalenizną. Nie zapomniała jednak o obowiązującym reżimie sanitarnym. Oprócz rękawiczek ochronnych ma na sobie także maseczkę oraz przyłbicę. Zdaniem wielu fanów to przesada. Pod zdjęciem pojawiły się liczne komentarze. Oto niektóre z nich:

Super. Ale po co ta maskarada???
Co za cyrk!
Serio? Maska i przyłbica?
Maskę przeciwgazową trzeba było założyć i posypać się brokatem.
 

Anna Mucha na wyborach. "Nie rozumiem tego oburzenia"

Nie możemy jednak zapominać, że wybory odbyły się w czasie pandemii. W lokalach wyborczych obowiązuje więc podwyższony reżim sanitarny. Z tego powodu niektórzy obserwatorzy stanęli w obronie gwiazdy.

- Nie rozumiem tego oburzenia zdrowym rozsądkiem i zbiorową odpowiedzialnością. Pani Ania pokazuje, że trzyma się zaleceń. Gdyby nie miała maseczki, byłby pewnie hejt, że ,,gwiazda nie musi" - zauważyła jedna z obserwatorek Muchy. 

Przeczytaj także:

Więcej o: