Ma 74 lata i schudła 23 kilogramy dzięki treningom na siłowni. Teraz swoją formą zawstydza młodszych

Joan MacDonald ma 74 lata i w ciągu 10 miesięcy schudła z 90 do 67 kilogramów. Jej sekret? Regularne treningi na siłowni, które dają jej nie tylko wysportowaną sylwetkę i kondycję, ale również i radość życia oraz pogodę ducha.

Joan MacDonald ma 74 lata i jest stałą bywalczynią siłowni. Dzięki regularnym i intensywnym ćwiczeniom schudła, osiągnęła upragnioną wagę i teraz zachęca wszystkich, aby również trenowali. Jej zdjęcia robią wrażenie!

Zobacz wideo Czy otyłość jest zapisana w genach?

Joan MacDonald ma 74 lata i chodzi na siłownię

Joan MacDonald założyła swój profil na Instagramie, aby pokazać wszystkim, że wiek nie gra roli i że jak się chce, to wszystko można. Obserwuje ją ponad 778 tysięcy osób z całego świata, dla których kobieta stanowi inspirację.

Joan MacDonald regularnie publikuje na swoim Instagramie zdjęcia oraz nagrania z własnych treningów. Pokazuje również ich efekty. Nic dziwnego! Może się pochwalić naprawdę pięknym, umięśnionym ciałem, którego może je zazdrościć niejedna dużo młodsza osoba.

74-letnia Joan MacDonald schudła 23 kilogramy

Joan MacDonald to chodzący przykład na to, że nigdy nie jest za późno, aby zadbać o swoje ciało. W wieku 70 lat postanowiła, że w końcu schudnie i postawiła sobie jasny, konkretny cel. Dzięki regularnym treningom na siłowni udało się jej zrzucić 23 kilogramy i znów cieszyć się zdrowym ciałem. 

Metamorfoza zajęła jej dokładnie 10 miesięcy. Na początku Joan MacDonald ważyła 90 kilogramów. Dzięki regularnym treningom osiągnęła wagę 67 kilogramów. Kobieta przyznaje, że trening daje jej nie tylko wysportowane ciało i formę, ale również radość i pogodę ducha. Joan MacDonald nierzadko trenuje w towarzystwie dużo młodszych od siebie ludzi. Ci są pełni podziwu dla jej kondycji, formy oraz entuzjazmu. 

Wiedziałam, że muszę zmienić swoje życie. Nie zajęło mi to ani tygodnia, ani dwóch. Na przemianę poświęciłam sporo czasu, a już udało mi się naprawdę sporo schudnąć. Zawsze warto podjąć walkę o swoje ciało, nigdy nie jest na to za późno!

- pisze pod jednym ze swoich zdjęć na Instagramie Joan MacDonald. 

 
Więcej o: